Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 5 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

H17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea AlettiBergens TF74977
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Jørgen EkerhovdARTEC
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Håkon ReikvamIL Gular207705
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688

D17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

H40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Ketil NummedalFana IL91688
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Matti TorgersenBergens TF201948

D40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett221418
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Liv OrmbergGneist, IL62532
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

H60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000

HN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

DN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Ellen GrønnevetIL Gular213393
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor