Påmeldte deltakere til Urb-O løp 2 Sløyfer

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 2 Sløyfer
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 21 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

H17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea AlettiBergens TF74977
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Scott JuvikIL Gular504399
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438

D17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Ragnhild Elise Garte NervoldVaregg Fleridrett
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenTIF Viking208676
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Andreas KragsethIL Gular212521
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett92681
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

H40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

D40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Marian KjellevoldIL Gular188769
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL62532
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Vibeke ØyeIL Gular222669

H60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus NatåsBergens TF209743
Erling StrandBergens TF186000

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

DN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Ellen GrønnevetIL Gular
Live GrønnevetIL Gular213393
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor