Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang fellesstart
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 13 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 141 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Simon Mitchell IversenVerdal OK
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HegstadOK Skøynar206279
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Ella SandstadFreidig182067
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Hege HallanOK Skøynar206280
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Louise RonglanOK Skøynar186951
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Anna RenolenWing OK221441

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Malin SandstadFreidig504681

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katerina ChromaNTNUI199489
Ingrid LundanesNTNUI235111
Katharina RogstadEmblem IL214742
Hanne SandstadFreidig206030
Line SundsvikFrol IL234811
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Anna UlvensøenNTNUI182140
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Tonje VassendNTNUI191267

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerWing OK176252
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Heidi ArnesenFreidig182039
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Randi JensenFrol IL187148
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William Mitchell IversenVerdal OK223869

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Håkon HallanOK Skøynar204402
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne GuttvikWing OK213289
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
August MaskeFreidig212807
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Vegard KittilsenFreidig504704
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Lars SandstadFreidig504578

H 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Oliwer LundbergFreidig203490
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366

H 21- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Gaute FriestadKristiansand OK504430
Øystein HaugFrol IL179806
Audun HeimdalNTNUI183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Ola KeiseråsIL Leik226229
Albin LillieströmFreidig203495
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Henry McNultyNTNUI220185
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Elias T. MølnvikNTNUI211647
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Per Didrik NonstadWing OK195699
Peter NordbrødenNTNUI184944
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Yngve SkogstadFrol IL502895
Stian SundsvikFrol IL234909
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Håvard VassendenFrol IL180756
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anton BjartnesVerdal OK200370
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Tomas EidsmoFreidig173137
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Johan IvarssonFreidig504287
Pål KittilsenFreidig206040
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Einar LundVerdal OK80808
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Jørgen TegdanFreidig191303
Gunnar VatnFrol IL187134
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne GrevskottFrol IL216867
Petter GullikstadRøros IL483728
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Harald BakkenFrol IL234920
John KvaalVerdal OK80119
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert StrømWing OK188838
Arne SæterhaugByåsen IL504435

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Marte VatnFrol IL187117

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid TanemVerdal OK

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne GuttvikWing OK228368
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295

Direkte A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sina Blix PrestmoWing OK156595
Synne FossøyNTNUI98004
Erik HinkelmannNTNUI207788
Jan KondulaNTNUI505167

Annonser

IOF Eventor