Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 21 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Siri UlvestadNydalens SK206420
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Alan CherryNydalens SK200459
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Håvard HagaNydalens SK502921
Fredrik HolthÅs-NMBU Orientering
Are KristiansenIL Tyrving502380
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Thor MellaOppsal Orientering187259
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Torgeir NørbechIL Tyrving500257
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Ralph StreetNydalens SK502673
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Morten TangenOK Moss208419
Anders VisterNydalens SK209926

H 17-A kort (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Jon FredriksenHauketo IF89526
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Morten KarlsenMåren OK400006
Peter KlavenessMåren OK501154
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss192251
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Thomas RoskifteOK Moss501165
Halvor SaunesNydalens SK195811
Christian SchiveOK Moss207789
Christopher SchiveOK Moss207790
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H/D 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Sondre LadimOK Moss192159
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855

Åpen B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor