Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 10 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AntonsenRingsaker OK224138
Odin Østby HaaveRingsaker OK
Tiril Østby HaaveRingsaker OK
Marie KalgraffRingsaker OK66622

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF183830
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenHalden SK190259

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL504447
Eli StensliLøten o-lag501070

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Kamilla LomeHamar OK189071
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Ingvild GjessingVang OL181651
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Nina SmestadLøten o-lag501471
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Mona LomeHamar OK190329
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Guri LarssenLillehammer OK312781
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Mats KalgraffRingsaker OK234063

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Mats JohnsenSturla, IF212035
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Thomas KalgraffRingsaker OK223997
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Vegard RanestadHamar OK176005

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus KvammeOL Toten-Troll223815
Stein SandakerVang OL216678

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders JohnsenSturla, IF206565
Erik Pedersen TangenRingsaker OK

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OL159324
Sverre NarumVang OL206442

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FrøislandVang OL80042
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Jan Ola PedersenVang OL221017
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Yngve VoldenLøten o-lag84104

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK71067
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Stig WiestVang OL207657
Roger WiikSturla, IF205502

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Terje GudbrandsenHamar OK206429
John HofossHadeland OL503035
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Morten StenbergVang OL238004
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Jan SveenRaumar Orientering501365
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Trond FeiringHamar OK202135
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Knut SkjesetVang OL185959
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HøiåsVang OL188709
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor