Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 26 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

Trh D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HolmqvistByåsen IL212402

TA sprint D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204332

TA sprint D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Guro HegstadOK Skøynar206279

TA sprint D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL213659
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930

Trh D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Synne Marie KvammeWing OK213255
Vera MelkildFreidig180322
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Thea WalsethMalvik IL213633

Trh D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora FossøyNTNUI62220
Kristin JægerWing OK176252
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470
Marit SchmidOL Trollelg236427
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

Trh D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Gøril EideByåsen IL199490
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Hanne SandstadFreidig206030
Maria StuifbergenMalvik IL226192

Trh D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL192378
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Anne MelkildFreidig241261
Sigrid MelkildFreidig211655

Trh D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816

Trh D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381

Trh D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385

Trh D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

Trh H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Mathias LeroyerFreidig502096
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

TA sprint H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar144653
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

TA sprint H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Sigurd VatnFrol IL187160

TA sprint H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

Trh H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Petter LienByåsen IL147643
Oscar LyngenFreidig222709
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

Trh H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mathias BjuganWing OK505430
André FlakkeNTNUI241447
Erik FrøsethVerdal OK198715
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola KeiseråsIL Leik226229
Hampus LarssonNTNUI241441
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Per-Martin Vian GrønliNTNUI160753
Øyvind WiggenByåsen IL500061

Trh H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Harald GrønningSelbu OK223721
Øystein HusbyMalvik IL188777
Anthony LeroyerFreidig233777
Eivind LonaWing OK211262
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Jørgen TegdanFreidig191303
Marius WalsethMalvik IL207644

Trh H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik187018
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig410900
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Håvard LorangeFreidig217001
Terje MidtbøWing OK199655
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Dag StenersenNidarøst OK207769
Rune VikenByåsen IL184064
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

Trh H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Kjell MaroniByåsen IL221188
Morten SkoglundByåsen IL178050

Trh H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL505396

Trh H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg71355
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Nils Olav VennevikFreidig497403
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

Trh H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif EngenNidarøst OK503031
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Trh H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

TA sprint Åpen Lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Sofie HallemVerdal OK203553
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Randi JensenFrol IL187148
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Ragne MunkebyFrol IL226175
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Lars StrømOK Skøynar227781

TA sprint Åpen Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laura HegstadOK Skøynar186952
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

Trh D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja FuglemMalvik IL211848
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

Trh H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Sven NevinFreidig72454

Trh H13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig224383
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Borgar StavrumWing OK223664
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anders TørumSelbu OK223786
Aksel VikenByåsen IL224821

Trh D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Selma NevinFreidig72454
Ella SandstadFreidig182067
Maria Strømdal WikFreidig213142

Trh H15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

Trh D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Maren VikenByåsen IL192325

Annonser

IOF Eventor