Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 6 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 256 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Simon Mitchell IversenVerdal OK
Endre KroghFreidig78941
Brage ReinåsFrol IL211675
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203344

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Mia ReinåsFrol IL213775
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Nora HalvorsenFreidig206044
Anna Emilie LonaWing OK223821
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nardos Kidane EmahatsionSelbu OK223729
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Guro HegstadOK Skøynar206279
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering78930
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Louise RonglanOK Skøynar186951
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Maren VikenByåsen IL192325

D17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Ragnhild EideByåsen IL199600
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Vera MelkildFreidig180322
Anna RenolenWing OK221441
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Andrine VikenByåsen IL181017

D21 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Solveig BlindheimNTNUI145119
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Synne FossøyNTNUI98004
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna203491
Gry GranstedtNTNUI39428
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Ida LindkvistNTNUI238261
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Marit SchmidOL Trollelg236427
Randi Johanne SkjerveFrol IL234815
Line SundsvikFrol IL234811
Anna UlvensøenNTNUI182140
Marta UlvensøenNTNUI196843
Kerstin WadmanGöteborg Majorna OK503616
Ingvild WangNTNUI158428
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Gøril EideByåsen IL199490
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Tina Strømdal WikFreidig214965

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Heidi ArnesenFreidig182039
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Rine HanssenByåsen IL192378
Randi JensenFrol IL187148
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Sigrid MelkildFreidig211655
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Karin GalaaenSelbu OK223787
Kari LillealternFreidig206031
Heidi Meyer MidtunFreidig76092
Grete Berge OwrenFreidig214816
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Konrad EstilStjørdals-Blink Orientering187938
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar204402
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034

H13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Sigurd VatnFrol IL187160

H13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolai RenolenWing OK504504
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673

H15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Gabriel CallananWing OK203540
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236
August Hopstad NykvistWing OK223811
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Even GravningenStokke IL203625
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Tobias KristensenNTNUI216933
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

H21- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Isak BergsetFrol IL225930
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Anders EInumFreidig505535
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gaute FriestadKristiansand OK504430
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Bjarte ImsFreidig39026
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Øystein Grande JarenFreidig206055
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jan KondulaNTNUI505167
Oliwer LundbergFreidig203490
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Nicholas MorganMalvik IL483781
Elias T. MølnvikNTNUI211647
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Per Didrik NonstadWing OK195699
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig212749
Agnar RenolenWing OK221451
Jan SchmidOL Trollelg211189
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Yngve SkogstadFrol IL502895
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SølbergIL Leik216649
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Per-Martin Vian GrønliNTNUI160753
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552

H40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Frode EstilStjørdals-Blink Orientering502658
Harald GrønningSelbu OK223721
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL188777
Pål KittilsenFreidig206040
Eivind LonaWing OK211262
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Bjørn Åge ReinåsFrol IL187162
Erling Andreas RonglanOK Skøynar206179
Lars StrømOK Skøynar227781

H50 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius EnesVerdal OK91580
Arne GrevskottFrol IL216867
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Stein MarkhusVerdal OK211651
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje RønningOK Skøynar188799
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Jon VindalWing OK211567

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Harald BakkenFrol IL234920
Bjørn BergerByåsen IL505396
Knut LillealternFreidig217002
Geir OwrenFreidig215196
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H70 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Roar ForbordMalvik IL208600
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Magnus LandstadFreidig483336
Anders LaugloOL Trollelg179416
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Egil RepvikOL Trollelg146401
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Philip FøyenNTNUI220763
Rannveig JørgensenNamsos OK182034
Henry McNultyNTNUI220185
Sunniva MorganMalvik IL402720
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Direkte B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne de PresnoNTNUI500775
Lars GrindbergVerdal OK
Arne GuttvikWing OK228368
Lars HalvorsenFreidig224383
Hege HegstadOK Skøynar186948
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Kato NykvistWing OK193067
Karen RysgårdFrol IL211435
Elisabeth StørsethSelbu OK223719

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robel Kidane EmahatsionKlubbløs223729
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK

D15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Marte VatnFrol IL187117

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Johannes SollidVerdal OK217478
Arne SæterhaugByåsen IL76076

Annonser

IOF Eventor