Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HOK-rankingfinale 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2018
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 30 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

D17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Randi HoleBergens TF87062
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223

H50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sigurd EiknerFana IL179948
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Svein LingaIL Gular181793
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Erik Serck-HanssenTIF Viking82121
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan TotlandTIF Viking503098

D70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

H70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

D17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635

H17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørge SolliAskøy OL213713

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713

H15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

B-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Inga Beate BøeFana IL501120
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Merete UndelandSturla, IF159614

D/H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie NærheimIL Gular204537

D/H17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Bodil HåheimIL Gular94041
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675

D/H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121

D/H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

N-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd AarbakkeOs Orienteringsklubb
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Samuel Elias NærheimIL Gular204854

Annonser

IOF Eventor