Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 31 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Randi BuggeGanddal IL168607
Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL207862
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Elin NorveelGanddal IL181653

Damer - mellomlang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb221510
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Trine BolstadGanddal IL206193
Eli FrafjordGanddal IL501510
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Lise IsachsenCegal BIL199748
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Grethe StoklandGanddal IL174706
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

Damer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill BrekkenGanddal IL184478
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Nina KarlsenNydalens SK172255
Vibeke LamarkGanddal IL189151
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv200430
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

Herrer - mellomlang løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn H EngsethConocoPhillips BIL195866
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Stein Arve FinnestadAvito Aktiv67806
Bjarne GimreGanddal IL200598
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jonas Lye ScheieFrøyland ski & fritid220752
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Arne NygaardKlubbløs220838
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Atle WeibellRiska Orienteringsklubb200256
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)181602
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
John BreilandKlepp IL216856
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Fredrik SandalGanddal IL501381
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Runar Eike ToftStatoil BIL192663
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb39811
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Damer-Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Maria LangmyrGanddal IL212950

Herrer-Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Håkon Eriksen-ØrpetveitSandnes IL (Rogaland)223524
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Even WeibellRiska Orienteringsklubb201079

Annonser

IOF Eventor