Påmeldte deltakere til SI Klubbmesterskap, SI hytta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SI Klubbmesterskap, SI hytta
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 12 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 107 påmeldte deltakere.

H 17 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb66801
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

D 17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

H 60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

H 13-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

D 13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Nora SvendsenGanddal IL211917
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

H/D 17C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)
Tore RøddeGanddal IL206300
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb213224
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

H10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

D10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942

N-Åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)312112
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)223695
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)224402

Annonser

IOF Eventor