Påmeldte deltakere til Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 15 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BuggeGanddal IL168607
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

Herrer - mellomlang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL200598
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

Herrer - lang løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Tor BrekkenGanddal IL197768
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Herrer - XLang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Harald KalagerNTNUI500532
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Geir SandSUS BIL181660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110

Annonser

IOF Eventor