Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Merkeløpet 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Merkeløpet 2018
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: lørdag 2 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

D 10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete HitreskogKristiansand OK

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Marianne HaugeHisøy OK234915
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild HaldKristiansand OK228397

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente MestadTorridal IL236393
Mette MestadTorridal IL236434

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Tony HalsallOtra IL501219

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
John Olav RundeKristiansand OK504087

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Dag MoeKristiansand OK184578
Jostein MoeTorridal IL226027
David RundeKristiansand OK221505
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Halvor VassbøIL Vindbjart205986

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar LandeBø OL227677
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Terje UrfjellIL Imås97789

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Roar MyhreKristiansand OK237895
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208650
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Jostein KorsvikOK Sør505824
Per LarsenKristiansand OK236333
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Bjørn StormoenBirkenes IL203396

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Eivind HagenHadeland OL200639
Trygve LølandBirkenes IL203291
Magne MoyOK Sør60533
Knut SkjævelandGanddal IL197988

Annonser

IOF Eventor