Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IK Grane Arendal Orientering / Vest-Agder
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Sandra Sofie TømtIL Imås

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Kristine NygårdBirkenes IL224752

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154
Gro EllegaardVang OL84212
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190
Inger SkjæveslandIF Trauma237881

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Heddeland MartensKristiansand OK206286
Therese NilsenIL Imås236001
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Malin HaugeHisøy OK212879
Una Glende JansonKristiansand OK221240

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mari Reiersen JensenBirkenes IL203447

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild HaldKristiansand OK228397

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil NygårdBirkenes IL225087

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EikRaumar Orientering225034
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering503905

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Kristian PyttenKristiansand OK221206
John Olav RundeKristiansand OK504087
Anders VestølVegårshei IL222559

H 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Viggo MolundIL Imås206411
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås506652
Tarjei NicolaisenIL Imås
David RundeKristiansand OK221505
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Siggen YtrehusBø OL217280
Tor ÅmdalKristiansand OK10296
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal IL208689
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Geir BråtenVegårshei IL181985
Paul Christian JensenBirkenes IL203340
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Harald TorbjørnsenStor-Elvdal SK411912
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97789
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Morten HulløenKristiansand OK191221
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Torbjørn VaajeAustre Moland IL504617

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Bjørn StormoenBirkenes IL203396

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering90192
Arild TelstøIL Vindbjart203330

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619

Annonser

IOF Eventor