Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: tirsdag 14 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Anne Karin RibeKristiansand OK84997
Solveig SchouOK Sør60724
Żaneta TomaszewskaKlubbløs230085
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Damer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Janne BjorvandOddersjaa SSK152181
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Hege Hennig LundeOK Sør226945
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Kristin MestadTorridal IL236508
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998

Damer - lang løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

Herrer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage BjorvandOddersjaa SSK483693
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Martin HaugenKristiansand OK502660
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Bjørn A. SchouOK Sør505866
Bart VergeylenKristiansand OK504389
Harald VingerhagenKristiansand OK184399

Herrer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
John HansenKristiansand OK208650
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Roar MyhreKristiansand OK237895
Kristen RibeKristiansand OK84996
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Reidar SæstadKristiansand OK237894

Herrer - lang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal IL208689
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Morten CowardOK Sør192692
Stein CowardOK Sør71282
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK181967
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Hennig LundeOK Sør
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

Annonser

IOF Eventor