Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Erik Balchens Minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias TøråKristiansand OK61053

D 10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje BøenKristiansand OK237893
Una Glende JansonKristiansand OK221240

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kari BirkelandBirkenes IL203399
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK158603

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete HitreskogKristiansand OK

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Skyggeløper BjorvandBirkenes IL216806
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Målfrid KonstKristiansand OK197878

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bart VergeylenKristiansand OK504389

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK504510
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Christian BøenKristiansand OK216987
Jostein MoeTorridal IL226027
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald EikKristiansand OK237882
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Per Kristian TømtIL Imås206546
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208650
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Jostein KorsvikOK Sør505824
Per LarsenKristiansand OK236333
Dag MoeKristiansand OK184578
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Bjørn StormoenBirkenes IL203396

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Magne MoyOK Sør60533
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Annonser

IOF Eventor