Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellom AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Imås / Vest-Agder
Dato: lørdag 5 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag Jørgen MoeTorridal IL226136
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Adriana EikKristiansand OK222156
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri CowardOK Sør193129
Else MoeTorridal IL226190

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Mari Reiersen JensenBirkenes IL203447
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL216674
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Anne Karin StigemoIL Imås98007

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FlatenVegårshei IL234195

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering503905
Simen ØveråsIL Imås217025

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Iver RingheimLarvik OK195549

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Einar EskiltHisøy OK211388
Paul Christian JensenBirkenes IL203340
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Tony HalsallOtra IL501219
Sander ØveråsIL Imås213072

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK504087
Anders VestølVegårshei IL222559

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Holger HottKristiansand OK213513
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK181967
Jostein MoeTorridal IL226027
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK239486

H 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Harald EikKristiansand OK237882
Arild FlatenVegårshei IL217372
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Christian JomaasFossum IF501016
Ove KjetsåOtra IL204645
Roar MyhreKristiansand OK237895
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Morten HulløenKristiansand OK191221
Dag MoeKristiansand OK184578
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OL172115
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Erling LauvrakIL Imås239694
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering87592
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein R. JensenLia IL236440
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering90192
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

Annonser

IOF Eventor