Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Vest-Agder / Øyestad IF allianse
Dato: søndag 6 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Anniken FossnesHisøy OK87650

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345
Sandra Sofie TømtIL Imås236001
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene HaugeHisøy OK212884
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Fanny SkindloIF Trauma221419
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse197790

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Adriana EikKristiansand OK222156
Marianne HaugeHisøy OK234915
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger SkjæveslandIF Trauma237881

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese NilsenIL Imås

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove FossnesHisøy OK87656
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Solveig SchouOK Sør60724
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FossnesHisøy OK173171
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Harald EikKristiansand OK237882
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Einar EskiltHisøy OK211388
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Per Kristian TømtIL Imås206546

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728

H 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Geir BråtenVegårshei IL181985
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Trond FossnesHisøy OK412958
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Tony HalsallOtra IL501219
Inge HaugeHisøy OK234810
Christian JomaasFossum IF501016
Ove KjetsåOtra IL204645
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Tor OlsenIF Trauma203431
Are SkindloIF Trauma203432
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910
Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen211661
John HansenKristiansand OK208650

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristen DalandIL Imås206510
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533
Kjell SandåkerIL Imås206403
Bjørn A. SchouOK Sør505866

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein R. JensenLia IL236440
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering503905
Mariann SlettenKlubbløs
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering145493

A-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas H FossnesHisøy OK211278
Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860

Annonser

IOF Eventor