Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 6 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 273 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering
Fredrik Charlo BorchseniusHeming Orientering
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Elen Krohn GjessingHeming Orientering
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Eline KravdalGjø-Vard OL3642766
Amund Søndmør MartinsenHamar OK
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Paul Johan SlungaardHeming Orientering
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Jon StrandKongsberg OL3712049
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL3885977
Marte EgerKongsberg OL
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Hanna SpangbergKonnerud IL3803616
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL3794906
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Maren HenriksenHalden SK
Signe HoloFossum IF3807005
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732

D 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL3573086
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL3882594
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Une HoltermannPorsgrunn OL3789161
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Emilie JohansenSandefjord OK
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL3788197
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL3630308
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Alina NiggliOJura
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 17- Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK3020799
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb3322344

D 17-20 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3623527
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3631058
Natalja NiggliOJura
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Tale StrandKongsberg OL
Andrea VaneboKongsberg OL
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Sarah WølloKongsberg OL3656295

D 21- WRE (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3885613
Ingvild BrekkeNTNUI3659513
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3739919
Stine Olsen KirkevikHamar OK3265923
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Anna NärhiJämsän Retki-Veikot3554425
Audhild Bakken RognstadEmblem IL3676889
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3743390
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3884111
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL3829652
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Arnhild KroghOppsal Orientering
Ingrid KvistadKongsberg OL
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL3896651
Daria NiggliOJura
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Mette SpangbergKonnerud IL

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Rine HanssenByåsen IL
Isa HeggedalKonnerud IL
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Gunhild HennumLierbygda OL3607322
Eldri HoloFossum IF
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Vanja StaffOL Toten-Troll3830049
Nina SøndmørHamar OK3724184
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3385135

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OK

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3638129
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb
Arne BerganKongsberg OL3828506
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Benjamin GjoneSandefjord OK
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering3693066
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

H 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3831732
Gaute LindaasElverum OK3642972
Mats LindaasElverum OK3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL3788742
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17- Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Jakob MoOL Toten-Troll3831831
Kjetil SpangbergKonnerud IL

H 17-20 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Isak JonssonNydalens SK3602398
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3401817
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

H 21- WRE (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jonas Madslien BakkenNTNUI3697851
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Håkon Raadal BjørloNTNUI
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000
Emil GranqvistNTNUI
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Einar LofthusNydalens SK3105202
Aksel MadslienNTNUI3739810
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Lukas MeierNTNUI
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
KyongSa RiNydalens SK3715265
Ove SætraHadeland OL
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øyvind WatterdalHadeland OL3846086
Øyvind WiggenByåsen IL3915832
Geir Myhr ØienRingsaker OK
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK
Espen BergstrømHalden SK
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Per Øivind EgerKongsberg OL
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Vidar GjelstadOppsal Orientering
Knut Ivar JohansenSandefjord OK
André JægtvikKonnerud IL
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL3789104
Odd StrandKongsberg OL
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb
Sverre WisløffAsker Skiklubb

H 50- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Bjørn BaklidKonnerud IL
Kjetil BjørloHalden SK
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Nils Inge BrurbergSturla, IF3195757
Magne BrændenLillomarka OL3883576
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Trond GjelstadSandefjord OK
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Knut GjoneSandefjord OK
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Terje HenriksenAsker Skiklubb3422698
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Øystein HoloFossum IF3781697
Sören JonssonNydalens SK3561495
Syver LøkenKongsberg OL3829769
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK3601275
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Jurg NiggliOJura
Roar PedersenOppsal Orientering
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3832326
Harald SvergjaKvikne IL3574985
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Kjell ErikssonÖset SkidO1078
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512126
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK

Annonser

IOF Eventor