Påmeldte deltakere til Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 293 påmeldte deltakere.

D 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK3306016
Elsa AnderssonDomnarvets GoIF3314374
Emma BergströmOk Vargen3320207
Marianne DæhliHalden SK3618022
Hanna ErikssonIFK Mora OK3304011
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3739919
Elin FjellströmGarphyttans IF3638921
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045
Iliana IlievaHalden SK3693850
Linda LindkvistIK Jarl Rättvik3320678
Magdalena OlssonIFK Mora OK3628872
Bente RostAlfta-Ösa OK3307253
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3725454
Isabel SalénIFK Mora OK3714607
Kari SvingheimLillehammer OK3709821
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Andrea WickbomI 19 IF3307097
Evelina WickbomI 19 IF3307055
Klara YngvessonUmeå OK
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

H 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Peter ArnessonBottnaryds IF3700465
Erik BlomgrenUmeå OK3815487
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Klaus CsucsIFK Mora OK
Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK3782398
Martin HammarbergSundsvalls OK3568250
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Filip JacobssonÖset SkidO3906393
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Markus LundholmOK Renen3811353
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Carl MagnussonIFK Mora OK
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Linus MoodIFK Mora OK
Ulrik NordbergUmeå OK3454121
Linus RappIFK Mora OK3689189
Kyongsa RiNydalens SK3715265
Erik RostAlfta-Ösa OK3572815
Oskar SandbergSäterbygdens OK3625829
Ove SætraHadeland OL3677697
Eivind TonnaAsker Skiklubb3410164
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øyvind WatterdalHadeland OL3846086
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

D 17-20 (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Åse BerganNydalens SK3612249
Sofia BerglundIFK Mora OK3709904
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Klara BolinTumba-Mälarhöjden OK
Emelie BrudinIFK Mora OK3808805
Ane DyrkornEiker OL3684875
Elin EdströmHärnösands OK3906757
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Sara ErikssonIFK Mora OK990422
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Adelina FunkeLeksands OK
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Anna HerbertTäby OK3697208
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Elin HållHJS Vansbro OK
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3623527
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Elin LundgrenI 19 IF
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Silje MorlandstøEiker OL3572302
Sarah PerssonÅtvidabergs IF3603800
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224
Elin SchagerströmGarphyttans IF3314556
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Tale StrandKongsberg OL3630720
Andrea VaneboKongsberg OL
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Julia WannerIFK Mora OK
Sofia WestinI 19 IF3709946
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

H 17-20 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Emil AnderssonHaninge SOK
Emil ArvidssonSäterbygdens OK3630019
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603
Audun BerganNydalens SK3607686
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965
Simon ErikssonUmeå OK3611506
Eskil FrøislandVang OL3576477
Martin GranbergIFK Mora OK3702073
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Anton HänströmTäby OK
Isak JonssonNydalens SK3602398
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3401817
Jo Even KolstadFreidig3642055
Even LindaasVang OL3651452
Truls LindholmSundsvalls OK3709607
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Rasmus NordgrenOk Kåre3786001
Edvin NordströmTäby OK3688876
Zeb PalmHJS Vansbro OK
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Elias RöstinSöders-Tyresö
Robin SalénI 19 IF3455433
Henning SjökvistStora Tuna IK SK3609807
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Jonatan StahlSundbybergs IK
Lars Young VikNydalens SK3656881
Rasmus WickbomI 19 IF3605235
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3642766
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK363810
Helene ScheeleNydalens SK3884830

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Julie BrenåsVarteig OL3523453
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb3544954
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL3638665
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 15-16 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara AnderssonDomnarvets GoIF3912250
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL3885803
Mari EidsmoFreidig3581154
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250
Frida HaugskottOL Trollelg3678463
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Iris HolstIL Tyrving3632163
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL3631058
Lovisa MoqvistLerums SOK
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Vilde Lereim StorliFreidig3653276
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 17 kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Christine HoenEiker OL3680501
Solveig LetmolieEiker OL3684867
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3884111
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL
Valborg MadslienLillehammer OK3638962

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering
Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvik
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Carina SandbergSäterbygdens OK3602109
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Vanja StaffOL Toten-Troll3830049
Alix Young VikNydalens SK
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine SvingheimHadeland OL

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3638129
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Even LienGjø-Vard OL3802576
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL
Ask Felland SætnanFossum IF3818572

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL3905247
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Jonas Johansen HickenIL Koll
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962

H 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Gaute BerganNydalens SK3604097
Erlend BørliFossum IF3682663
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3831732
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Mats LindaasElverum OK3828647
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL3638566
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17 kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Marius StaffOL Toten-Troll3832326

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David CastilloCatalunya
Pablo CorbiCatalunya
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Trond FlaskerudOL Toten-Troll3831658
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Stein H. HagenFossum IF3886918
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Pär MoqvistLerums SOK
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb
Gunnar Engen VikNydalens SK
Martin ØhmanGjø-Vard OL3692001

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Nils BerganNydalens SK3613114
Håkan BlomgrenStora Tuna OK
Dag BrenåsVarteig OL
Charles Bromley GardnerBAOC1385
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Conny ErikssonIFK Mora OK
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Terje HenriksenAsker Skiklubb3422698
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Einar JensenNydalens SK3777729
Odd Arve LienFossum IF
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Per SandbergSäterbygdens OK3603461
Per SandbergNydalens SK3325479
Johan TryggIFK Mora OK
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Kjell ErikssonÖset SkidO

Annonser

IOF Eventor