Påmeldte deltakere til ”Rekruttenes aften 2017” Bergensregionen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: ”Rekruttenes aften 2017” Bergensregionen
Arrangørorganisasjon: Hordaland
Dato: tirsdag 14 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

rekrutter -12 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Lukas AndersenTIF Viking223562
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Kirill EikangerGneist, IL212188
Ivar Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL
Torstein Årberg GarmannTIF Viking223807
Nora Elise Tefre GriegFana IL
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Live GrønnevetIL Gular213393
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertTIF Viking223649
Emil HeksemFana IL211312
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL224147
Isak HovstadVaregg Fleridrett
Miranda KaufmannBergens TF229519
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213596
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Lara RussenesFana IL
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Martin Shields LøklingGneist, IL226180
Memund Daltveit SlettebøFana IL
Sofia Daltveit SlettebøFana IL
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Emilie SolvikGneist, IL500167
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Peter StoltzVaregg Fleridrett
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

klubbens ansvarlige kontaktperson (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Ellen GrønnevetIL Gular
Martin GrønnevetIL Gular
Liv OrmbergGneist, IL62532
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Bjørge SolliAskøy OL203381
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Vibeke ØyeIL Gular222669

øvrig ledsager (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude BjørkaasAskøy OL
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Jens Kristian EllingsenGneist, IL
Geir HeksemFana IL91590
Cecilie Heldal HersvikFana IL
Roland KaufmannBergens TF229658
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Linda RykkjeStord Orientering100200
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Kai StoltzVaregg Fleridrett

Annonser

IOF Eventor