Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen løp 3 - Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen løp 3 - Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 9 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Vibeke RogneStavanger Orienteringsklubb226941

Damer - mellomlang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Lise IsachsenCegal BIL199748
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Marjo LiikanenGanddal IL199632
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - mellomlang løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Frank HansenEgersund OK504707
Geir HusdalTIF Viking226952
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb504623
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Arne NygaardKlubbløs220838
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Aksel VoldsundGanddal IL225432
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Harald KalagerNTNUI500532
Erling MaulandGanddal IL206301
Bjørn Ove Olsen MoiStavanger Orienteringsklubb504624
Ove OalandGanddal IL216734
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandSUS BIL181660
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Kristin LangvikKlubbløs

Annonser

IOF Eventor