Påmeldte deltakere til Høstkarusell løp1 - Krossberg

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusell løp1 - Krossberg
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 11 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HermanrudVA Vegvesen159606
Ingunn LandsnesGanddal IL207738
Mette LangelandKlubbløs211463
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Oda Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb116577
Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb207816
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - mellomlang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Bjarne GimreGanddal IL200598
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Frank HansenEgersund OK187209
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb413281
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
André SirevågKlubbløs172974
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216765
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502

Herrer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Harald KalagerNTNUI500532
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Erling MaulandGanddal IL206301
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Lang-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818

Kort-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Annonser

IOF Eventor