Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Ølbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Ølbergskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 21 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Randi BuggeGanddal IL168607
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Tove Kristin Kleven HelvigSUS BIL221093
Trude HermanrudStavanger kommune BIL160855
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Randi LadstenTime kommune BIL195728
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Lise IsachsenCegal BIL199748
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Nora SvendsenGanddal IL211917
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

Herrer - mellomlang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Bjarne GimreGanddal IL200598
Ernst KristensenStatoil BIL184154
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Vegard KarlsenÅlgård Orientering226184
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Henning SundbyGanddal IL225587
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Gunnar ThorsetKlubbløs192444
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018