Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 16 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb213224
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Peder OrstadGanddal IL212951
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Victor RingdalHaugesund IL Orientering
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Arild SvihusGanddal IL206298
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb183956

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Trond LamarkGanddal IL184425
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tore RøddeGanddal IL206300
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

A-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803

Annonser

IOF Eventor