Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 136 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Bohman LåteElverum OK
Øyvind DaleKlubbløs188922
Bente KonstOL Tønsberg og omegn89594
Elise Libak-FeiringVang OL
Astrid LåteElverum OK
Ingeborg LåteElverum OK
Jakob LåteElverum OK
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn235828
Julie Libak- FeiringVang OL217388

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Libak- FeiringVang OL
Ingrid LåteElverum OK

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Maren HenriksenVang OL190259

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lium FougnerElverum OK243939

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Nina SmestadLøten o-lag501471
Carina SveenElverum OK180140
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Else Kristine LienLøten o-lag96177
Eli StensliLøten o-lag501070
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Margrete ArnesenGrue IL67511
Liv SimonsenOK Øst206440

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvild MalmoVang OL66654

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth GråvVang OL190260
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Bente GrøndalenHamar OK502992
Mona HesselbergLøten o-lag157043
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Rønnaug SagbakkenLøten o-lag87091
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Bjørg SorprudLøten o-lag227722
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL187269

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Vytautas GrasysPerkunas OK
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Frode KonstIL Tyrving199440
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Anders SkjesetVang OL501416
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius ØieLøten o-lag501531

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Stein SandakerVang OL216678

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders LindaasElverum OK222287
Trond LinnesOdal OL - Orientering204615

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Jon BjørnstadLøten o-lag198807
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Gudbrand LienHamar OK79478
Jan Ola PedersenVang OL506425
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Svein ThorsbergGrue IL222088
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Harald BergeLøten o-lag224526
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Erik GrøndalenHamar OK502997
John HofossHadeland OL503035
Stein Arne NegårdVang OL170443
Trond OlsenLøten o-lag235810
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Morten StenbergVang OL238004
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Trond ØieLøten o-lag98540

H 65- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Trond FeiringHamar OK202135
Ragnar HøsøienRingsaker OK165362
Einar LienLøten o-lag76183
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK501243
Karl Petter OpsahlLøten o-lag227721
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Knut SkjesetVang OL185959
Arve SmestadLøten o-lag87092
Trond SøbergLøten o-lag87095
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Olav ØsthagenOL Vallset/Stange217125

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HøiåsVang OL188709
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Per VoldVang OL71474

Annonser

IOF Eventor