Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM natt + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 315 påmeldte deltakere.

Gjesteklasse herrer (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle BoströmJärla Orientering
Jonas EggerGöteborg Majorna OK208616
Tomas EidsmoFreidig173137Dag 2 jaktstart
Mikael EliassonGöteborg Majorna OK
Sven HellmüllerBækkelagets SK204636
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Eirik Stærkeby JelstadModum OLDag 2 jaktstart
Eirik JørgensenIL Tyrving211243Dag 2 jaktstart
Jonas MerzGöteborg Majorna OK
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434Dag 1, Natt NM 2018
Albin RidefeltOK LinnéDag 1, Natt NM 2018
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953Dag 1, Natt NM 2018
Göran WinbladRehns BKDag 1, Natt NM 2018

Gjesteklasse damer (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa HolerGöteborg Majorna OK
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985Dag 2 jaktstart
Jenny WegebroHalden SKDag 1, Natt NM 2018

Gjesteklasse H-19 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind EgerKongsberg OL196869Dag 1, Natt NM 2018
Syver LøkenKongsberg OL178250Dag 1, Natt NM 2018
Odd StrandKongsberg OL501473Dag 1, Natt NM 2018

Gjesteklasse D-19 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164Dag 1, Natt NM 2018
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500Dag 1, Natt NM 2018
Arne FossheimAsker Skiklubb504115Dag 1, Natt NM 2018
Øystein HoloFossum IF502112Dag 1, Natt NM 2018
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312Dag 1, Natt NM 2018
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Øivind MyhreKongsberg OL502355Dag 1, Natt NM 2018
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Helge StubberudNydalens SK500561Dag 1, Natt NM 2018
Øyvin ThonKongsberg OL96245Dag 1, Natt NM 2018

Gjesteklasse H-17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Stein H. HagenFossum IF504815
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Christian ReuschHeming Orientering194449Dag 2 jaktstart
Henrik ReuschHeming Orientering504388

Gjesteklasse D-17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660Dag 1, Natt NM 2018
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516Dag 1, Natt NM 2018
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355Dag 1, Natt NM 2018
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Marianne ReuschHeming Orientering194448Dag 2 jaktstart

D 17-18 E (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 3554144
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 3908332
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440, 3877388
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116Dag 1, Natt NM 2018
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Ingrid HasaasFossum IF195946, 3631694
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenIL Tyrving200361, 3699832
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432, 3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3471083
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330, 3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870, 3940749
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3977444
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560Dag 1, Natt NM 2018
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399, 3597432
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517Dag 1, Natt NM 2018
Dina ReitanFreidig206043, 3884194
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 3643830
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923, 3880689
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888, 3567575
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019Dag 1, Natt NM 2018
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583Dag 1, Natt NM 2018

D 19-20 E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK507042, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814, 3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Idunn HaavengenNTNUI167389, 3607629
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Anna Sofie HoffHisøy OK195909Dag 2 jaktstart
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 3640158
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3885118
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3946696
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Hannah MalmeiNTNUI181468, 3984929
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932, 3621448Dag 1, Natt NM 2018
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923, 3972064
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914, 3690344
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3977873
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043

D 21-E (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Kristine BergliaEiker OL208169
Ronja BjörklundNTNUI504708, 3966991
Solveig BlandkjennIL Tyrving97984, 3604337
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Marianne DæhliNydalens SK221273, 3818022Dag 1, Natt NM 2018
Ingeborg EideByåsen IL199727
Kristine FjeldboIL Tyrving168868, 3979309
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Kine GulliksenBækkelagets SK506937, 3623980
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3987005
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496Dag 1, Natt NM 2018
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering207590, 3599255Dag 2 jaktstart
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357Dag 1, Natt NM 2018
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Lene Therese MyrlandNTNUI506814, 3599339
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209Dag 2 jaktstart
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK507037, 3597739Dag 1, Natt NM 2018
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Line Drange RuudRøyken OL193703, 3984473Dag 1, Natt NM 2018
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110Dag 1, Natt NM 2018
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912, 3501137Dag 1, Natt NM 2018
Malin SørensenNydalens SK204574Dag 1, Natt NM 2018
Ida TiltnesIL Tyrving192593, 3868874
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066, 3985348
Anna UlvensøenNTNUI182140, 3673902
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345Dag 1, Natt NM 2018
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092, 3987047
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

H 17-18E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3978780
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757, 3873031
Isak JonssonNydalens SK502695, 3602398
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666, 3981586
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688, 3952173
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738093
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677, 3830213
Lars Young VikNydalens SK204299, 3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766, 3986379

H 19-20E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149, 3693603
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377, 3981461Dag 1, Natt NM 2018
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 3624137
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Kasper FosserHeming Orientering506933, 3946514
Sturla FrydenlundNTNUI209840, 3383676
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 3624459
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123, 3323680Dag 2 jaktstart
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496, 3401817
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572, 3912037
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709, 3780814
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3986361
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049Dag 1, Natt NM 2018
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3880846
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3961216

H 21-E (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884, 3846219
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040, 3946571
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227, 3598331Dag 1, Natt NM 2018
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467, 3619483
Morten FismenFossum IF229713, 3885522
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758Dag 1, Natt NM 2018
Emil GranqvistNTNUI183721, 3917200
Lars Steinar HefreBø OL227730Dag 1, Natt NM 2018
Håkon HeggedalNydalens SK179305Dag 1, Natt NM 2018
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749Dag 1, Natt NM 2018
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806, 3597374
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Øystein Grande JarenFreidig206055
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550, 3780640Dag 1, Natt NM 2018
Trond KortnerØstmarka OK181802, 3625613Dag 1, Natt NM 2018
Olav LundanesHalden SK500297, 3987294Dag 1, Natt NM 2018
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Jørgen MadslienNTNUI201964, 3916871
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 3597986
Thor MellaOppsal Orientering187259Dag 1, Natt NM 2018
Asgeir MjøsundNydalens SK202096
Eirik W. MoeLierbygda OL195536, 3614609
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634, 3978079
Halvor Eid NielsenNydalens SK83152, 3677325Dag 1, Natt NM 2018
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Sindre NordhagenOppsal Orientering207007
Torgeir NørbechIL Tyrving505298, 3982253
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153Dag 1, Natt NM 2018
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444, 3620804
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696, 3624194Dag 1, Natt NM 2018
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906, 3621976Dag 1, Natt NM 2018
Øystein PettersenNydalens SK192639
Dag Steinar RagvinBø OL227683Dag 1, Natt NM 2018
Eirik RavnanIL Tyrving502593
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348Dag 1, Natt NM 2018
Damien RenardKongsberg OL201971
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034, 3621075Dag 1, Natt NM 2018
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Sindre SandvenBækkelagets SK504330, 3588159
Paul SirumFrol IL211470, 3943198
Torkil Eide SolstadIL Tyrving502445, 3595295
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099Dag 1, Natt NM 2018
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK507100, 3885191Dag 1, Natt NM 2018
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas SølbergIL Leik506777
Anders TiltnesIL Tyrving507021
Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering184471, 3625027
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3915832
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811
Marius ØieLøten o-lag501531, 3599271Dag 1, Natt NM 2018
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 153Dag 1, Natt NM 2018

Annonser

IOF Eventor