Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Furugampen 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Furugampen 2018
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 29 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151422
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HåvenLunderseter IL

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL190259
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering227714
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Nina SmestadLøten o-lag501471
Ingrid UrsethVingelen IL98068

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Linda FredhOK Moss506342
Ingvild GjessingVang OL181651
Berit HerstadBækkelagets SK78332
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Tone Bleken RudVang OL173480
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Heidi VogtØstmarka OK68166

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll507091
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Eli StensliLøten o-lag501070

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Mette SolbergseterAustmarka IL208622
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Berit RøsteRingsaker OK506824
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Eivind LutnæsHamar OK225202
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL505675
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Kenneth BilstadVang OL220950
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein SandakerVang OL216678

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aasmund NordgaardOdal OL - Orientering204718
Tor SimonsenOK Øst203006

H 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Trond KortnerØstmarka OK181802
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Arne RøsteRingsaker OK222068
Espen RøsteKongsberg OL204757
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Pål StenbergVang OL217007

H 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Stein H. HagenFossum IF504815
Eivind LandeEidskog OL500534
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Asgeir LiumFet OL410821
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Roy GjerdingOK Moss504397
Svein GodagerLøten o-lag480067
John HofossHadeland OL503035
Tore JørgensenHamar OK215634
Stein Arne NegårdVang OL170443
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
John TangenEidskog OL501368
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK211173
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Svein SolerødOL Toten-Troll215633

Dir-B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken EllingsenHamar OK129728
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering402606
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Kari Klynderud SundførLillehammer OK183851
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

Annonser

IOF Eventor