Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bergen Sprint Camp 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp 2018
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 16 mars 2018 - søndag 18 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 250 påmeldte deltakere.

D-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Idun HeklandIL Gular213259
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Oda ScheeleNydalens SK501067
Lea SkaugeIL Gular212583
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D17-18 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Katherine EstepKonnerud IL166935
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Christine HoenEiker OL192291
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Pernille KatlaFossum IF191341
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Thea LandKonnerud IL202977
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Solveig LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Annie MyhreStord Orientering
Maren NorderudIL Tyrving502350
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Tale StrandKongsberg OL504515
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D19-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Hanne DaltveitFana IL221834
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving186180
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D21- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti500306
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Anastasia DenisovaSävedalens AIK
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Ingeborg EideByåsen IL199727
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Maren GrandeFrol IL160101
Tekle Emilija GvildyteMedeina
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Siri KollerudLillomarka OL198836
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK
Ingrid LundanesNTNUI154845
Vilde MalmeiNTNUI207629
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Laura RamsteinØsterrike
Laura RobertsonRajamaen Rykmentti
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Tonje VassendNTNUI191267
Galina VinogradovaRussian National Team181769
Charlotte WardHALO
Mai WatsonBækkelagets SK92682
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alice BrødsgaardBallerup OK441271
Gro EllegaardVang OL84212
Mette FilskovOK Sorø143217
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Hanne FrostBallerup OK155170
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Inge Krogh KristoffersenBallerup OK
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Mona LomeHamar OK190329
Kari MadslienNydalens SK201959
Inger NergaardStokke IL198006
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Vibeke ØyeIL Gular222669

H-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Zbigniew BorekUKS Azymut 45 Gdynia
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Petter Andreas LonaWing OK212595
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Grzegorz PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

H17-18 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Elias BergsetIL Veten229749
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Peter GisholtFossum IF198904
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Scott JuvikIL Gular504399
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Even LindaasVang OL202094
Are LodgaardByåsen IL216729
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Andreas NysæterBergens TF226165
Skjalg NysæterSkien OK501323
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Piotr PestaUKS Azymut 45 Gdynia
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Emil StørmerFossum IF214741
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346

H19-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Sebastian DalandKristiansand OK224268
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Einar MelsomFossum IF183652
Sindre R HoltHedrum OL221384
Oskar Spets StorhovFreidig215145

H21- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Andreas Hougaard BoesenAngelniemen Ankkuri200299
Trygve BuanesTIF Viking203415
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering73948
Jonathan CrickmoreEUOC
Jakob EdsenOK Pan Århus483325
Jørgen EkerhovdVaregg Fleridrett483795
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Karl FremstadIL Tyrving211281
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Maciej HeweltUKS Azymut 45 Gdynia
Sindre JohannessenFreidig181960
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn Orientering
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Raphael MakMetropolitan Orienteering Club
Henry McNultyNTNUI220185
Sturle NordeideGneist, IL211077
Per Melander OftenNydalens SK194465
Josh O'Sullivan-HourihanBOC
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Lars RøttingenIL Gular502438
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK
Chris SmithardForth Valley Orienteers
Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering205621
Frederic TranchandPaimion Rasti500366
Knut UtneFana IL222547
Philipp von ArxLahden Suunnistajat -37189364
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Marius ØieLøten o-lag501531
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Anders BergsetIL Veten92119
Helge EmhjellenIL Gular502360
Lars FjellangerFana IL168854
Roar ForbordMalvik IL208600
Knut HagenByåsen IL200231
Bård HeklandIL Gular92585
Arne JohannesenIL Gular61154
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Jan KristoffersenBallerup OK
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Eivind LonaWing OK211262
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Rune NygaardIL Gular207699
Peter NørgaardBallerup OK200291
Håkon ReikvamIL Gular207705
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Tormod SkaugeIL Gular202182
Jan SørensenOK Sorø108330
Mikhail VinogradovAlfta-Ösa OK
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018