Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen
Arrangørorganisasjon: OK Øst
Dato: søndag 13 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 337 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering174057
Maren Julie FinstadRaumar Orientering223651
Erlend Sørli GrandeEidskog OL91238
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Stig Lund MausethFet OL213372
Nils NikolaisenOppsal Orientering
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Oskar SteneNydalens SK
Synne SørliEidskog OL412987
Jonas Kortner VogtØstmarka OK216981

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL212744
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL84769
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering223596
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita Lund MausethFet OL213357

D 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstIL Tyrving192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL213213

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF505202
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Iris HolstIL Tyrving181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Ea LunøeNydalens SK502930
Ina MartiniAsker Skiklubb502246
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Oda ScheeleNydalens SK501067
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Carmen DirroMåren OK203743
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Marte NarumNydalens SK200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb67730
Dana B. SteneNydalens SK215132
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK501588
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte ChristensenOppsal Orientering
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Kristine RomørenFossum IF225232

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss184147
Karianne KatlaFossum IF202987
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Mari TaraldrudSentrum OK39593
Heidi TronbølFet OL177962

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne DahlNydalens SK192454
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Eldri HoloFossum IF193878
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Kari HygenFreidig201973

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Sondre Høilund DragsethFet OL213368
Jonas LerFet OL213420
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Høilund DragsethFet OL213463
Jørgen LerFet OL213150
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Sigmund ØlstadFet OL213162
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Ragnar LandeEidskog OL505675
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Oliver NilsenFossum IF213244
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes ArnøFet OL225583
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Harald MansaasFet OL225522
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192755
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Vebjørn Blom-HagenFossum IF212353
Erlend BørliFossum IF504152
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BerganNydalens SK501605
Anders BjergaardNydalens SK221214
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Peter GisholtFossum IF198904
Håvard HagaNydalens SK502921
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507
Isak JonssonNydalens SK502695
Trond KortnerØstmarka OK181802
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Anders NordbergNydalens SK181232
Mats NordbrødenHalden SK184943
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Andreas RambergØstmarka OK207518
Jan ShanelNydalens SK504452
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Morten TangenOK Moss208419
Anders VisterNydalens SK209926
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Niklas StolpeEidskog OL227621
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Arne SørliEidskog OL176000
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Morten DragsethFet OL187103
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Nils Henrik JendalFossum IF80012
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Aasen WrightOppsal Orientering241442

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459

H 45- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Arild AndersenOppsal Orientering229706
Audun BjerknesMåren OK501317
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Håkon BørliFossum IF191200
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Christian GløgårdNittedal OL500396
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Johan JebsenHeming Orientering204665
André JægtvikKonnerud IL500282
Erling KatlaFossum IF187104
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Christian ReuschHeming Orientering194449
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Frode StrislandFossum IF229636
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Nils BerganNydalens SK191246
Jon Ivar BergersenEidskog OL212791
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Anders FlågenHeming Orientering154241
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF504815
Vegard HaldenNydalens SK502958
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Håkon JendalFossum IF214746
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Are KristiansenIL Tyrving502380
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Inge RambergØstmarka OK233493
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Carl Erik WasbergOppsal Orientering503902
Ottar WiklundNydalens SK190668
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Kai Jostein BergersenEidskog OL84774
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Martin GranlyLillomarka OL181270
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Tore KjølsethNydalens SK505672
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Øystein MelbyVang OL84213
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb168798
Rune TeiglandØstmarka OK97860

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Petter FureOppsal Orientering239077
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Nils HæstadFossum IF191375
Sören JonssonNydalens SK224523
John TangenEidskog OL501368
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Morten JohannessenRøyken OL229667
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Knut LillealternFreidig217002

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Leif BillingsøEidskog OL
Georg KapperudOppsal Orientering188784
John Thomas PetersenNittedal OL184542

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Harald LundhaugOK Moss201916
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Hans LarsenRaumar Orientering487955

DIR A (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Kine DirroMåren OK203777
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Jens Christian HolstIL Tyrving192324
Pernille KatlaFossum IF191341
Sigbjørn OddenMåren OK203821
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Snorre VegganOppsal Orientering89471

DIR B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BjordalOppsal Orientering89470
Hanne BrendeFossum IF165993
Gro EllegaardVang OL84212
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018