Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 29 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

N-open (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Gro JohannessenBjoa IL
Samuel Elias NærheimIL Gular204854

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv223568
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Turid VivelidBjoa IL

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Anna VivelidBjoa IL
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie NærheimIL Gular204537

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil HåheimIL Gular94041

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL185591
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering192665

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn HetlandBjoa IL186871
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Kjetil FiskåSveio OL - Orientering221413
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Knut Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb234134
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Kjetil RønhovdeOdda OL229599

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering195823

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingebrigt GuleVindafjord OL400354
Sigvald RobberstadStord Orientering211544

D 19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

H 19- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212

C-open (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Jonas Sjo BjergaVikebygd IL185483
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

B-open (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie BjergaVikebygd IL209428
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore RøddeGanddal IL206300
Arild SvihusGanddal IL206298

A-open (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

D 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863

Annonser

IOF Eventor