Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 29 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering223929
Maren Julie FinstadRaumar Orientering223651
Erlend Sørli GrandeEidskog OL91238
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst222626

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering97281
Helene ScheeleNydalens SK211807

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samantha BalagtasOdal OL - Orientering202456

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda AarstadOdal OL - Orientering147116

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Kaisa SvergjaRaumar Orientering184454
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Berit DalheimLunderseter IL227480
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994
Elin FøyenEidskog OL224994
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Linda FredhOK Moss184147
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Mari TaraldrudSentrum OK39593

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK412917
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Marit B. EithunNittedal OL192163
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Ida EngenRaumar Orientering228076
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Asbjørn LandeEidskog OL212772
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL212791
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering192333

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Philip FøyenNTNUI220763
Anders HagaRaumar Orientering195480
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Eivind LandeEidskog OL500534
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Morten TangenOK Moss208419
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK84770

H 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst188896
Tor SimonsenOK Øst203006

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Per OsenVestre Akers SK197509
Roar SaxhaugRaumar Orientering213662
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Stig WiestVang OL207657
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Olav BakkenØstmarka OK203514
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Knut EngenRaumar Orientering228075
Pål Woldstad HanssenEiker OL501774
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Egil RundbergetNydalens SK157483
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
John TangenEidskog OL501368

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering80595
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Trond FeiringHamar OK202135
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Arne LandeBø OL504467
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK504526
Terje MalmHamar OK206901
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
Roar SætabergetLunderseter IL227482

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Elling FrøvollSturla, IF195892
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor