Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammensløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammensløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 19 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 222 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Alexander DybvikStokke IL94396
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL219186
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL219185
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Eirill MestadRøyken OL
Ildrid MestadRøyken OL
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL224743
Julie WoldSturla, IF213059
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL196871
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF183830
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Iselin SørensenSturla, IF82105
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin EijsinkNydalens SK197922
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese HaareKonnerud IL80034

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin EgerKongsberg OL196870
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Katja MjøsundNydalens SK500188
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Liv SchjervenLardal OL82130
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Tone SkramRøyken OL188879
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Beth NicolaysenKongsberg OL177546
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Jane RødderKongsberg OL182060
Hanne Løver ThonModum OL501171

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Grethe Wanvik JohansenSturla, IF500394
Marianne SpanliLierbygda OL187106
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL184662
Berit RøsteRingsaker OK506824

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Kjersti ThoStabæk IF87564

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Unni DrageHaugerud IF502419
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Wirum BøenSturla, IF228539
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Aksel KlausenSturla, IF188801
Rasmus MjøsundNydalens SK66591
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Jens G. DybvikStokke IL195951
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Linus MjøsundNydalens SK202161
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Erlend UlsakerHemsedal IL206352
Jens WoldSturla, IF211942
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas MelheimSturla, IF212969
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF211925
Linus Westerberg-HeltneSturla, IF228437

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Martin DybvikStokke IL195896
Martin KaiserSturla, IF222549
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Alfred SchauKonnerud IL507318
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Askil MestadRøyken OL

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Adrian FagerlandSturla, IF83185
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Halvor RudningenHemsedal IL186190
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Sverre GrafferRingerike OL192203
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Endre UlsakerHemsedal IL243730

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL502238
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Asgeir MjösundNydalens SK202096
Vegard RuttenborgIL Tyrving177243
Andreas SævigOppsal Orientering74132
Martin ØstbergSturla, IF216779

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Stig MellingRingerike OL215004
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Espen RøsteKongsberg OL204757

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BrevikFossum IF501121
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Helge GrafferRingerike OL205398
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind DrageKongsberg OL211394

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel DamgaardOL Trollo86497
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kjell GrønhovdModum OL501141
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Bjørn SandelienHeming Orientering244787
John SchauKonnerud IL506836
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor DrageHaugerud IF502814
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Leiv HopeKongsberg OL200585
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245

D 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Anni SaarelaKonnerud IL225931

D 21-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779

H 21-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matthew NgOslostudentenes IK223915

Dir-A (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Per GustafssonKongsberg OL203004
Terje Pahr HaareKonnerud IL191694
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Kari LyngbakkenKlubbløs231530
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Dir-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ismail Burak AkkanKlubbløs
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL219187
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Ivar MestadRøyken OL
Katrine SkyrudAsker Skiklubb62179
Tord Erik SkyrudAsker Skiklubb203537

Dir-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FjellSturla, IF211494

Annonser

IOF Eventor