Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 3
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 26 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

H17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Morten AndersenSturla, IF207675
Trond BaklidKonnerud IL500289
Stian BergersenIL Tyrving234974
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Kai Tore BreilandRøyken OL157143
Peter CarlsenSturla, IF207695
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Stig InstanesSturla, IF209843
André JægtvikKonnerud IL500282
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Michal PaškoKlubbløs
Michal PaškoSturla, IF188708
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Johan Kolstø SønstabøSturla, IF216960
Rune SørensenSturla, IF189047
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Sigurd WahlSturla, IF
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Silje CarlsenSturla, IF212906
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Christine HoenEiker OL192291
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Thea LandKonnerud IL202977
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Line Drange RuudRøyken OL193703
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Hanne Løver ThonModum OL501171
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Merete UndelandSturla, IF159614
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Linn Mei WaalerMåren OK212721

H -16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats JohnsenSturla, IF212035
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Endre SandKongsberg OL236449
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987

D -16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF183830
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

Rekrutt (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Sunniva Drange RuudRøyken OL225438
Tuva Drange RuudRøyken OL225390
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448
Vemund WahlSturla, IF

Annonser

IOF Eventor