Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL184532
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 21 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Line Drange RuudRøyken OL193703
Malin SørensenNydalens SK204574

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna SpangbergKonnerud IL212139

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Iselin SørensenSturla, IF82105

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro SandKongsberg OL172220

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine HoenEiker OL192291
Solveig M LetmolieEiker OL211356

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Tanja InstanesSturla, IF226658
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Stine KaiserSturla, IF97533
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Tone SkramRøyken OL188879
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Mette SpangbergKonnerud IL173215

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Tove HeimdalKonnerud IL181855

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sirpa LiljaModum OL198084
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe Lill RyengSturla, IF504462

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian KaiserSturla, IF229743

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Henrik KaiserSturla, IF203306
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Jens WoldSturla, IF211942

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin KaiserSturla, IF222549
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vetle DrageKongsberg OL502338
Daniel NystuenRøyken OL211692
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL502337

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL502238

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Stig InstanesSturla, IF209843
Espen RøsteKongsberg OL204757

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per GustafssonKongsberg OL203004
Thomas KaiserSturla, IF97536
Kristian KihleRingerike OL160321

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IF221187

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Per Ove TransethRøyken OL234917

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge RevhaugRingerike OL214964

Annonser

IOF Eventor