Påmeldte deltakere til Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klubb

Arrangementets navn: Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser
Arrangørklubb: Halden SK
Dato: søndag 22 april 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 367 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (58)

Navn Klubb Brikkenummer
Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 158102
Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 170783
Kristine Berglia Eiker OL 147466
Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 158633
Solveig Blindheim Lillomarka OL 145119
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 123851
Ingvild Brekke Lillomarka OL 170780
Torill Brekken Ganddal IL 148208
Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 149164
Katinka Jussie Brurberg Sturla, IF 158213
Synnøve Bråten Vegårshei IL 87599
Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 158542
Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 128504
Kristin Faye Eriksen Fossum IF 132098
Maria Dahl Fosby Gimle IF 143535
Aurora Fossøy Lia IL 62220
Eirin Mari Fossøy Notodden OL 129400
Runa Fremstad Konnerud IL 159035
Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 149244
Gry Granstedt Halden SK 123583
Kristine Grønlund Ringerike OL 62430
Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 146230
Camilla Hengebøl Fossum IF 119544
Gunvor Hov Høydal Fossum IF 144663
Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 158271
Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 117728
Ane Blomseth Johnsen Ås-NMBU Orientering 91567
Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 174588
Trine D. Kihle Ringerike OL 78987
Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 170687
Vilde Kinneberg Raumar Orientering 172931
Tine Elisa Kjemperud Ringerike OL 146605
Siri Kollerud Lillomarka OL 123571
Karen Oline Kolstad Freidig 159545
Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 157521
Jorunn Kvakland Freidig 97462
Sofie Lillestrand Fredrikstad SK 110746
Astrid Lægran Steinkjer OK 128484
Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 168823
Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 148163
Jenny Andreassen Moe Ås-NMBU Orientering 133218
Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 60622
Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 171868
Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 145328
Kari Alexandra Nødland Ålgård Orientering 172199
Sigrid Ottestad Hansen Gimle IF 114184
Johanne Rakner Varegg Fleridrett 145885
Mathilde Rundhaug Mo OK 151171
Kajsa Stina Sandstad Frol IL 152387
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 98598
Marie Wold Stavrum Frol IL 116824
Beate Strand Måren OK 132904
Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 128485
Aina Viena Ringerike OL 160318
Astrid Bredde Vig Sturla, IF 158045
Emilie Westli Andersen Løten o-lag 114842
Ingvild Oxaas Wie Mo OK 123901
Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 97581

D 19-20 E (27)

Navn Klubb Brikkenummer
Guro Alexandersen Fredrikstad SK 144273
Synne Baklid Konnerud IL 154065
Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 160413
Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 158634
Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 156878
Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 129073
Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 157200
Karoline Dahl Fosby Gimle IF 78037
Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 154249
Gunhild Rogne Halland NTNUI 71775
Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 152432
Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 103739
Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 145232
Tonje Granne Kvale Ås-NMBU Orientering 152622
Marianne Løvås NTNUI 160969
Ingjerd Myhre Kongsberg OL 152511
Marte Narum Konnerud IL 168906
Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 147467
Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 142814
Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 129418
Marie Styrvold Porsgrunn OL 98182
Julie Størmer Fossum IF 123591
Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 147827
Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 147824
Guro Vassend Porsgrunn OL 160719
Oda Wennemo Halden SK 116517
Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 149322

D 21-E (45)

Navn Klubb Brikkenummer
Sofie Aarnes NTNUI 170531
Mari Jevne Arnesen NTNUI 152506
Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 153551
Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 129450
Anette Baklid Konnerud IL 152434
Elin Bjerva Bækkelagets SK 174664
Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 167827
Ingvild Bjørhei Lillomarka OL
Lone Brochmann Eiker OL 153681
Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 91699
Mari Fasting Halden SK 152513
Ingunn Fristad Halden SK 158280
Kine Gulliksen Bækkelagets SK 159016
Therese Haare Konnerud IL 168211
Line Hagman NTNUI 146575
Vendula Haldin Halden SK 125329
Linn Hokholt Lillomarka OL 152460
Marion Huber Tynset IF 145077
Iliana Ilieva Halden SK 173098
Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 170613
Emma Johansson NTNUI 129739
Marit Kahrs Halden SK 173408
Anne Johanne Lind IL Tyrving 149001
Tone E Lye IL Tyrving 111920
Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 62357
Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 111698
Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 149316
Anne M Hausken Nordberg Halden SK 170603
Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 116543
Hanne Nøvik NTNUI 146052
Jessica Orr Konnerud IL 172332
Sara Profors Frol IL 168285
Audhild Bakken Rognstad NTNUI 165112
Karianne Ruud NTNUI 149000
Line Drange Ruud Asker Skiklubb 168806
Isa Mari Sandstad Frol IL 80372
Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 126660
Gøril Rønning Sund Frol IL 160867
Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 159511
Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 94138
Guro Torpe NTNUI 80719
Christiane Trösse Varegg Fleridrett 152605
Hanne Vefsnmo NTNUI 123579
Léa Vercellotti Halden SK 146697
Tone Wigemyr Bækkelagets SK 170608

H 17-18E (76)

Navn Klubb Brikkenummer
Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 157763
Tord E. Andersen Eiker OL 116445
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 136880
Ove Baardsgaard OL Trollelg 168505
Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 147727
Tord Bjørnsen IL Express 85010
Simen Bordal Ringsaker OK 92339
Morten Bujordet Kristiansand OK 173324
Pierre Chambenoit Fossum IF 134595
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 137007
Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 126674
Mathias Drage Kongsberg OL 139527
Jørgen Elisenberg Hamar OK 130720
Anders Emilsson Oppsal Orientering 174589
Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 158109
Gustav Fiskum IL Tyrving 155776
Erlend Fjeld Ringsaker OK 92331
Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 158712
Gaute Friestad Kristiansand OK 125653
Håkon Gimse Heming Orientering 165687
Henrik Gjemdal Heming Orientering 124040
Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 168817
Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 160777
Hallvard Haugen Fossum IF 168553
Sigur Heggedal Kongsberg OL 91433
Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 124709
Markus Holter Indre Østfold OK 160885
Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 120801
Eivind Høydal Nydalens SK 114223
Erlend Isachsen Asker Skiklubb 168801
Magne Jutulstad Bækkelagets SK 159017
Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 142305
Morten Jørgensen Kristiansand OK 66810
Håkon Kindem Gimle IF 158858
Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 145316
Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK
Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 170809
Halvard Kværna Østmarka OK 170744
Jørgen Madslien Nydalens SK 157150
Borger Melsom Fossum IF 151138
Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 137056
Andreas Moan Fossum IF 113246
Petter Moe Sandefjord OK 92407
Håvard Myhre Kongsberg OL 148485
Simen Eid Nielsen Nydalens SK 83083
Jon Nilsen Vegårshei IL 134238
Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 153993
Johannes Okkenhaug Frol IL 116828
Anders Felde Olaussen Halden SK 130382
Asbjørn Olsen Løten o-lag 160417
Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 78355
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 160440
Paul Martin Remme Porsgrunn OL
Jonas Ressem Frol IL 152386
Vegard Ressem Frol IL 171808
Sigurd Tandberg Ryan Asker Skiklubb 130292
Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 116492
Thomas Schive Bækkelagets SK 131410
Håkon Selmer Freidig 142727
Paul Sirum Frol IL 173084
Lars Skantze IL Tyrving 157135
Giordano Slanzi Røyken OL 71305
Yngvar Høimyr Solberg Sturla, IF 158048
Sigurd Stenvik Byåsen IL 168424
Øystein Storsveen Løten o-lag 141685
Øyvind Strande Ringerike OL 61057
Brage Sæther Freidig 160462
Andreas Sølberg OL Trollelg 160476
Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 124727
Lars Henrik Thon Sturla, IF 89055
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 63825
Lars Treekrem Ås-NMBU Orientering 144857
Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering
Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 158081
Olav Vestøl Vegårshei IL 134226
Thorstein Wang Lillomarka OL 153898

H 19-20E (34)

Navn Klubb Brikkenummer
Simen Aamodt NTNUI 142811
Emil Ahlbäck Fossum IF 10612
Simen Jevne Arnesen Hamar OK 165105
Jon Aukrust Osmoen NTNUI 142773
Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 134845
Petter Næss Bjørgul Halden SK 91166
Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 166001
Sindre Bæk Løten o-lag 87109
Svend Sondre Frøshaug Nydalens SK 159946
Sindre Godager Gjø-Vard OL 91457
Håvard Haga Raumar Orientering 88629
Johannes Hov Høydal Fossum IF 165079
Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 158030
Stian Jensen Sarpsborg OL 145052
Sindre Johannessen Freidig 80077
Harald Kalager Asker Skiklubb 160790
Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK
Mathias Stensland Lillevold NTNUI 123574
Dag Lofthus Hamar OK 174969
Carl Petter Lyngen Frol IL 155829
Håkon Njåstein IL Tyrving 160972
Simen Olafsen Freidig 165609
Adrian Opheim Måren OK 123575
Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 152699
Fredrik Raastad Skien OK 132943
Oskar Røen Varegg Fleridrett 154253
Sindre Rønning Frol IL 145310
Håkon Sandven Fana IL 146537
Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 123601
Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK
Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 156913
Sindre Sæther Freidig 160458
Anders Vister Raumar Orientering 144862
Sigurd Oxaas Wie Mo OK 123905

H 21-E (79)

Navn Klubb Brikkenummer
Erik Axelsson Halden SK 174666
Morten Urdal Bakke NTNUI 112914
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 123593
Vit Braveny Kristiansand OK 150394
Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 152606
Christian Bøen Kristiansand OK 158615
Vincent Coupat Halden SK 146642
Célestin Crespin Rajamaen Rykmentti 95847
Mats Dahlén Kristiansand OK 158614
Vegard Danielsen Kristiansand OK 151194
Olav Johannes Deelstra NTNUI 79816
Magne Dæhli Halden SK 157774
Anders Einum NTNUI 69062
Bjørn Ekeberg IL Tyrving 150406
Øyvind Enger NTNUI 160828
Espen Fiskum NTNUI 143024
Jørgen Frøyd Larvik OK 128477
David Gottfridsson Lillomarka OL 89841
Mats Haldin Halden SK 145730
Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 71774
Snorre Hansen Byåsen IL 123578
Martin Hoset NTNUI 86079
Holger Hott Kristiansand OK 152394
Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 158112
Sigurd Hynne Ås-NMBU Orientering 89871
Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 172252
Andreas Høye Göteborg-Majorna OK 129579
Jo Forseth Indgaard Frol IL 152466
Ulf Forseth Indgaard Frol IL 170599
Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 125565
Magnus Johansson Kristiansand OK 157246
Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 158399
Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 170550
Mattias Karlsson Halden SK 123585
Eskil Kinneberg IFK Göteborg 152431
Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 160833
Ivar Lundanes Frol IL 141087
Olav Lundanes Halden SK 170609
Daniel Marston Bækkelagets SK 95863
Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 92403
Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 74785
Halvor Eid Nielsen NTNUI 83152
Anders Nordberg Vaajakosken Terä 170602
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 159517
Milos Nykodym Kristiansand OK 137158
Jostein Nørbech IL Tyrving 145648
Rune Olsen Bækkelagets SK 158875
Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 170705
Jon Pedersen Halden SK 149108
Øystein Pettersen Nydalens SK 98030
Niklas Profors Varegg Fleridrett 145374
Dag Steinar Ragvin Skien OK 157187
Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 165081
Eirik Rustad Raumar Orientering 129688
Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 159327
Jeppe Ruud Bækkelagets SK 168931
Vegard Brun Saga NTNUI 157743
Torbjørn Sagberg IL Tyrving 139661
Lars Sandstad Skjeset Frol IL 152603
Yngve Skogstad Frol IL 168178
Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 138659
Matthew Speake Lillomarka OL 169033
Henning Spjelkavik IL Tyrving 136566
Øyvind Stokseth Halden SK 172140
Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 173498
Magne Thibaut Rajamaen Rykmentti 146699
Anders Tiltnes IL Tyrving 159512
Ragnar Tonjer Nydalens SK 172051
Håvard Vassenden Frol IL 165311
Martin Vister Järla Orientering 171020
Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 136568
Eirik Watterdal Bækkelagets SK 70638
Audun Weltzien IFK Göteborg 170610
Espen Weltzien Järla Orientering 152512
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 119346
Emil Wingstedt Halden SK 169143
Per Wiréhn Byåsen IL 145792
Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 152515
Thomas Natvig Årstad NTNUI 151375

H 21-E2 (48)

Navn Klubb Brikkenummer
Dag Aalvik Nydalens SK 170847
Henrik Svaland Aas NTNUI 152607
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 156978
Stig Alvestad Ganddal IL 174702
Håvard Berget NTNUI 86274
Adam Braveny NTNUI 170845
Felix Breitschädel NTNUI 69018
Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 84836
Jørgen Fiskum Frol IL 151333
Sondre Sande Gullord NTNUI 158874
Ivar Haugen Kristiansand OK 63697
Stig Rune Holberg OK Skøynar 145317
Christian Holmboe IL Tyrving 91490
Øyvind Hylleseth Skien OK 129426
Eero Inkeri NTNUI 83469
Martin Ivarsson IL Tyrving 123587
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 120989
Jakub Kamenický Kristiansand OK 150393
Wolfgang Kampel NTNUI 158439
Aapo Laiho NTNUI 150708
Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK 116567
Andreas Magerøy Frol IL 82357
Terje Maroni Byåsen IL 68412
Bjørn Tore Mathisen NTNUI 132970
Hans Petter Mathisen NTNUI 165561
Dzians Monich Halden SK
Mats Nordbrøden Järla Orientering 132080
Torgeir Nørbech IL Tyrving 132124
Per Melander Often NTNUI 89816
Kjetil Okkenhaug NTNUI 132700
Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 157070
Knut Sveinung Rekaa NTNUI 123586
Espen Rognsvåg Fana IL 124808
Vegard Ruttenborg NTNUI
Morten Severin Saue IL Tyrving 159508
Torkil Eide Solstad NTNUI 159534
Kristian Stenerud NTNUI 139499
Leif Størmer Fossum IF 123590
Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 86967
Hans Trøan Nydalens SK
Kristian Vad Halden SK 96052
Baptiste Verdin Porsgrunn OL 145427
Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 168259
Björn Widén IL Tyrving 68184
Marius Wikstrøm Ringsaker OK 131266
Andrei Zhuravlev Halden SK
Slava Zhuravlev Halden SK
Marius Øie Løten o-lag 159002

Annonser