Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 774 påmeldte deltakere.

N-åpen (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethIL Koll213437
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL185470
Kajsa BakkenEiker OL
Erik BerganKongsberg OL184532
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Olai BisethKongsberg OL221088
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094
Eivind BredholtKongsberg OL222717
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving214919
Mathis BurckhardtEiker OL213783
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb223575
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb214300
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb215111
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL234231
Mathilde GuitonKongsberg OL222700
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi64743
Nila HillerenEiker OL213809
Vilje HillerenEiker OL213682
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Kaisa HovlandKonnerud IL228477
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Kristian KaiserSturla, IF229743
Herman Finstad LandIL Tyrving213288
Ronia Robin MarstonHemsedal IL186090
Henni Meland-TangenBækkelagets SK188056
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Andreas MelheimSturla, IF212969
Tiril MyklatunIL Tyrving158010
Eirik NastadAsker Skiklubb207602
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Julie Olsen ByeModum OL212799
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Anna Maria PedersenModum OL155653
Julie PedersenRøyken OL225786
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Maia Maudal PettersenKongsberg OL234036
Mathis RenardKongsberg OL209723
Maren Sofie SandOK Skeidi91519
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF206337
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Selma WeslienKongsberg OL
Oscar WilhelmsenSturla, IF
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Frida HopeModum OL99113
Oda OpsethRingerike OL212144
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341

D 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Tara MelhuishHalden SK
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 21A (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenIL Tyrving207592
Kristine FjeldboIL Tyrving168868
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Kersti KärnerPölva Kobras78733
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb500274
Marte NarumNydalens SK200006
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Celine RenardKongsberg OL201971
Line Drange RuudRøyken OL193703
Ida TiltnesIL Tyrving192593
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Flindt AsperheimKongsberg OL234119
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb225300
Marte EgerKongsberg OL196871
Tuva EspelinAsker Skiklubb500233
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Frida Kärner GroossAllerød OK224571
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Una NastadAsker Skiklubb212614
Elise RenardKongsberg OL238174
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Adele TeigenKongsberg OL204618
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina HobbelstadEiker OL211989
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978

D 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Amanda AxelsonEiker OL213690
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Hedda Kärner GroossAllerød OK220835
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF183830
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril KihleKonnerud IL212654
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL212149
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523

D 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Ina MartiniAsker Skiklubb502246
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Oda ScheeleNydalens SK501067
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril HolenKonnerud IL228510

D 17-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida BredholtKongsberg OL224782
Heidi EriksenLarvik OK211538
Thea Christina EspedalNydalens SK147139
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399
Maren NorderudIL Tyrving502350
Hanne Bredde VigSturla, IF158110
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

D 17-C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Jessika BruksåsRøyken OL225771
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Eirill DalanRøyken OL225790
Katherine EstepKonnerud IL214922
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Ann-Mari LeivannRøyken OL225679
Hege MortensenKonnerud IL166935
Therese NyenRøyken OL225668
Maj Lene NystuenRøyken OL213103
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172
Ragnhild SkjævestadAsker Skiklubb502578
Louise Gabrielsen SlettaRøyken OL225673
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Trine UelandRøyken OL225669
Marianna Xiros VillardRøyken OL225770

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjærstin PettyRøyken OL225769
Johanne SkjævestadAsker Skiklubb

D 17-18 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Carmen DirroMåren OK203743
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marie LilandNydalens SK500589
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Tale StrandKongsberg OL504515
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Silje Marie VågeAsker Skiklubb500270
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Linda FredhOK Moss184147
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Kari StrandKongsberg OL504502

D 45- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Kristin EgerKongsberg OL196870
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Hege FeiringIL Tyrving186189
Hilde HovdenakModum OL191353
Tanja InstanesSturla, IF226658
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Jeanette KohtAsker Skiklubb503913
Eva Lill KvisleAsker Skiklubb203000
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Trine OpsethRingerike OL87529
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Kristin SandvenNotodden OL182001
Liv SchjervenLardal OL82130
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Tone SkramRøyken OL188879
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Milda ØhlckersIL Tyrving211551
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Anne Berit EidNydalens SK500280
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Solveig KongsrudModum OL225077
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Eirin MathiesenRingerike OL192379
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Kjersti StræteRingerike OL79007
Lucie StørmerFossum IF
Ida SyversenRøyken OL500585
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Merete UndelandSturla, IF159614
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

D 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Eva SyversenRøyken OL222663
Brit VoldenKongsberg OL39132

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Nina KolbergIL Tyrving159520
Elisabeth RødAndebu IL79499
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Linda VerdeSturla, IF209838

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Bjørg MostaulBø OL39205
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kjersti ThoStabæk IF87564
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

D 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Liv HorntvedtIL Imås411914
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel KlausenSturla, IF188801
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Jon StrandKongsberg OL183843
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL224743

H 11-12 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Arne BisethKongsberg OL234144
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Oskar HopeModum OL213031
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Erlend SommerheinFossum IF204608
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Tollef TjentlandLardal OL82132
Simen TorebraatenKonnerud IL224688

H 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF189042
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Karl Rein RådahlIL Tyrving213621
Linus Westerberg-HeltneSturla, IF228437
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Mats Olsen ByeModum OL211926
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin KaiserSturla, IF222549
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Henrik Holm NesModum OL208119
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Reno PapeKonnerud IL187180
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Endre SandKongsberg OL236449
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Adam ConwayKongsberg OL201777
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Olav MelheimSturla, IF197793
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Daniel NystuenRøyken OL211692
Sander Solheim OttesenSturla, IF505389
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FjellSturla, IF211494
Kjell Jarle GausemelRøyken OL225773
Helge GrafferRingerike OL205398
Magnus HagenRøyken OL225672
Harald HeiaasRøyken OL225667
Eivind OhrenRøyken OL225687
André UelandRøyken OL225680

H19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286

H21A (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Erlend BrendstuenHalden SK506141
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Øyvind EngerNydalens SK160828
Robert FredriksenNotodden OL502352
David GottfridssonLillomarka OL193617
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Anders HagaRaumar Orientering195480
Håvard HagaNydalens SK502921
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Martin Borge HeirFossum IF174826
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Haakon IngvaldsenNittedal OL91484
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Elias JonssonNydalens SK203274
Isak JonssonNydalens SK502695
Emil JönssonIL Tyrving208695
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496
Eirik LarsenSkien OK222237
Lukas LilandNydalens SK202201
Inge LindsethNydalens SK502771
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Einar MelsomFossum IF183652
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Jan Erik NaessFossum IF504581
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Anders NordbergNydalens SK181232
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Per Melander OftenNydalens SK194465
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Eirik RavnanIL Tyrving502593
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Jan ShanelNydalens SK504452
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099
Leif StørmerFossum IF203638
Oskar StørmerFossum IF209002
Øystein SørensenNydalens SK232977
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Anders Martin JørstadKongsberg OL222693
Harald LestebergKongsberg OL200391
Thor NorderudIL Tyrving188842
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Sølve DrageKongsberg OL502238
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Emil StørmerFossum IF214741
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are BisethKongsberg OL227498
Jesper GroossAllerød OK96293
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Ivar SeierstadIL GeoForm222581

H 45- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Anders GustafssonSturla, IF189130
Charles HalaasFossum IF209868
Torstein HoleNydalens SK197809
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Stig InstanesSturla, IF209843
André JægtvikKonnerud IL500282
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Torodd KolbergsrudRøyken OL227514
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
David LøverModum OL221340
Neil MarstonHemsedal IL483542
Stig MellingRingerike OL215004
Trond MyhreFossum IF191338
Per Erik OpsethRingerike OL160317
Atle PedersenFossum IF204617
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Espen RøsteKongsberg OL204757
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Pål SommerheinOK Horten401132
Odd StrandKongsberg OL501473
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 50- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Kjetil BjørloHalden SK187303
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Lars EnerhaugenModum OL211550
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Helge GisholtOK Skeidi238122
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Vegard HaldenNydalens SK502958
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Trond HolterMåren OK504627
Gunnar HopeModum OL212760
Håkon JendalFossum IF214746
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Christian JomaasFossum IF501016
Hallvard KorenOK Moss504468
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Petter LøeNotodden OL86885
Syver LøkenKongsberg OL178250
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Svein NygårdLillomarka OL229680
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Børge PedersenNydalens SK194140
Øystein RappRaumar Orientering187318
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Rune SørensenSturla, IF189047
Runar TeigenKongsberg OL150595
Øyvin ThonKongsberg OL96245
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Roger WiikSturla, IF205502
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Trond BaklidKonnerud IL500289
Hallvard BergIL Tyrving203634
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Phil ConwayKongsberg OL201600
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Lars D. FjeldstadRingerike OL98502
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Ingar HalsSogndal IL
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Erlend HaugKongsberg OL178185
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Kolbjørn KasinKongsberg OL500238
Harald KvisliNotodden OL207900
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Harald OmlandSkien OK184463
Christian SchibstedRøyken OL188867
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 60- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Gunnar DahlRingerike OL78999
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Lars-Erik FiskumIL Tyrving234972
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK239501
Nils HæstadFossum IF191375
Arnt-Idar JørstadKongsberg OL181573
Frode LøsetRingerike OL192394
Klavs MadsenNydalens SK75025
Ove MartinsenHauketo IF199744
Kai MidtskogenBotne SK62564
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Egil RundbergetNydalens SK157483
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Jan SveenRaumar Orientering501365
Geir Sverre SvingheimHadeland OL68548
Harald ThonSturla, IF209837
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Finn BjørtuftKongsberg OL411050
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Bjørn GrindeOslostudentenes IK
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per Chr. HagenBø OL227680
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Morten JohannessenRøyken OL229667
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Arne TiltnesIL Tyrving182069
Per Ove TransethRøyken OL234917
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Per DalheimKonnerud IL188447
Eirik EriksenSturla, IF191256
Trond FeiringHamar OK202135
Henning GaarderKonnerud IL210912
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Rolf Magnus JustadIF Hellas96370
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Helge LyeIL Tyrving219198
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Arild MoenKonnerud IL500569
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Tore VaajeAsker Skiklubb400434
Trond WettergreenDriv IL180270

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Paul BisethKongsberg OL78849
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Elling FrøvollSturla, IF195892
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Olav MoRøyken OL165151
Steinar RuudKonnerud IL210997
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Erling TidemannLommedalens IL168119
Lasse VråleSturla, IF147450

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Leiv HopeKongsberg OL200585
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Per MeilandLommedalens IL214982
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte AL (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL220872
Kine DirroMåren OK203777
Pål Martin EidKlubbløs228521
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Frode KamsvågIL Tyrving199499
Are KristiansenIL Tyrving502380
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428

Direkte AK (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99101
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Per GustafssonKongsberg OL203004
Stein H. HagenFossum IF504815
Helle HundseidIL Tyrving199498
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Stine KaiserSturla, IF97533
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Katrine Finstad LandIL Tyrving92132
Pirjo LuchsingerKongsberg OL216661
Espen MelheimSturla, IF216592
Yngve MobråthenBotne SK192453
Rune MoianAsker Skiklubb228406
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Sigbjørn OddenMåren OK203821
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
May Jorunn RognlienModum OL505393
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Tom RådahlIL Tyrving501131
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Inger SchibstedRøyken OL179406
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Toril WiigIL Tyrving186236
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Aagot HartmannRøyken OL95272
Christian LodgaardKlubbløs
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn168911
Lindis Meland-TangenBækkelagets SK188158
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Marit Follestad TandbergModum OL181962
Laila ThomassenModum OL207829
Patrick ThomassenModum OL147718
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Direkte C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria A. SkimmelandKongsberg OL192814
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Åsne NannestadKlubbløs
Anne Grethe PapeKonnerud IL207080

D 17-AK (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Ida Mari Borge HoviSkien OK156878
Silje Borge HoviSkien OK79803
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Silje CarlsenSturla, IF212906
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010
Maren KoplandModum OL86844
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Solveig SletnerRøyken OL184182
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Vendula SramkovaHemsedal IL165788
Ida SvanbergRøyken OL207004

H 17-AK (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IF207695
Sverre GrafferRingerike OL192203
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb176981
Jarl HommeSturla, IF209781
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Petter ReinemoKongsberg OL233
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Reidar StensengKonnerud IL204699
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900
Andre WilhelmsenSturla, IF
Per WiréhnAsker Skiklubb181811

Annonser

IOF Eventor