Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 16 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 274 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara BerentsHeming Orientering
Frithjof Rasmussen BraadlieKlubbløs
Max Bryhn BergstrømIL Tyrving
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving
Gustav DragesetFossum IF
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb
Thomas Nissen HellerudIL Koll
Alida HertzenbergFossum IF
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving
Natalie KollerudLillomarka OL
Herman Finstad LandIL Tyrving
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Annika Næss-UlsethHeming Orientering3961380
Tomas RyanHeming Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Emil Sønstabø BerglundOppsal Orientering
Andreas TeigenIL Tyrving
Sindre Klausen VegganFossum IF
Anna VestrheimKlubbløs
Jonas WilsbergNydalens SK3829231

D -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Ovidie DragesetFossum IF
Stella EngelvoornHeming Orientering234102
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Eline KravdalGjø-Vard OL3642766
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Mille Baastad BergIL Tyrving3631678
Eileen BjanesIL Tyrving3665163
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Gina BrevikØstmarka OK3813599
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Kathinka Zahl HagenFossum IF3989316
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Selma Mestad HansenLillomarka OL3885902
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving3631009
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3979440
Marielle MichelsenFossum IF500151
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK3830726
Iben Sannum PihlstrømNydalens SK224783
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb3544954
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Iris HolstIL Tyrving3632163
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046
Julie MeinickeIL Tyrving3638012
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3951308
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL1354
Silje CarlsenSturla, IF
Katinka GrønliIL Tyrving
June HerredsvelaØstmarka OK3814126
Kristin Stubban HygenØstmarka OK3813748
Marit Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Aase MestadLillomarka OL3885928
Katja MjøsundNydalens SK
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Lotta MyhreIL Koll
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Beate UndebergetOppsal Orientering3869542
Sigrid Melander VieFossum IF

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DahlNydalens SK3741006
Ninni Tornøe JonssonBærums Skiklub3467792
Kari MadslienNydalens SK3552866
Ingrid NermoenØstmarka OK3813904
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb3781853

H -10 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK3979366
Jakob Weider EgnerFossum IF
David EngelvoornHeming Orientering233996
Jonathan FodstadIL Koll
Olav GrevstadFossum IF3942240
Linus Mestad HansenLillomarka OL3886223
Age KristvikFossum IF3989704
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Rasmus MjøsundNydalens SK
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Otto Figenschou PiraHeming Orientering
Odin Vie StrislandFossum IF
Simen ÅnensenOppsal Orientering

H 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering
Erlend BakkeFossum IF3960986
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb
Aksel Nissen HellerudIL Koll
Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Jacob Finstad LandIL Tyrving
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Linus MjøsundNydalens SK
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK3813557
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H 13-14 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Rasmus BerglundRingerike OL1355
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Trym Holme BrinchAsker Skiklubb205925
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211738
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Tobias Tronbøl LiumIL Koll
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Oliver NilsenFossum IF213244
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK3631900
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

H 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Marius BakkeFossum IF3962081
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Mikkel BerglundRingerike OL3906922
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211836
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elia ThorvikNydalens SK3605532
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Lars BerglundRingerike OL3886439
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Christian HolmboeIL Tyrving
Hans Olav HygenØstmarka OK3813052
Stig MellingRingerike OL3695574
Johan MichelsenFossum IF500153
Asgeir MjøsundNydalens SK
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NorlingNydalens SK3884061
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF3565124
Petter AntonsenNydalens SK
Hasse BergstrømIL Tyrving3950599
Peter CarlsenSturla, IF3556149
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Jon FanavollKamp/Vestheim IF
Stein H. HagenFossum IF3886918
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Håkon JendalFossum IF3885985
Jon LahlumIL GeoForm3986155
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Johan LundeIL Koll
Stein MellaOppsal Orientering
Pål MyklebustIL Koll
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

Annonser

IOF Eventor