Påmeldte deltakere til Roots-leir Rogaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Roots-leir Rogaland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: fredag 10 november 2017 - søndag 12 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Løpar-Dame (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)
Ingrid LamarkGanddal IL
Ida MonsenEgersund OK
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)
Alida OftedalÅlgård Orientering
Hilde OhrGanddal IL
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)
Synne Skeie PettersonEgersund OK
Julie PuntervoldEgersund OK
Thea Beate PuntervoldEgersund OK
Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb
Nora SvendsenGanddal IL
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Anna TaksdalGanddal IL
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Celina Iversen ÅseEgersund OK

Løpar-Herre (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)
Alexander HorpestadEgersund OK
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering
Øyvind LamarkGanddal IL
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Thomas Barvik MælandGanddal IL
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)
Sindre Skeie PettersonEgersund OK
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering
Tobias RøddeGanddal IL
Ole Kristian TaksdalGanddal IL
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Andreas Nybak UrdalGanddal IL
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)

Leiar (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)
Gunnar PettersonEgersund OK
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb
Tore RøddeGanddal IL

Annonser

IOF Eventor