Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 514 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering234383
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Petter Brenna-LundNittedal OL214330
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving214919
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Vilde HøyerFossum IF213686
Josefine M Kjær JørgensenMåren OK213297
Jørgen Holm JøsangMåren OK172117
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering225050
Amund SaugestadNydalens SK208017
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL224241
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Silje Andresen SkotteFossum IF225571

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Malin GjetangerMåren OK213106
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK168413
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Una NastadAsker Skiklubb212614
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine WoldeneFossum IF234578

D 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstIL Tyrving192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Kjær JørgensenMåren OK179934
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iselin HermoÅs-NMBU Orientering207671

D 15-16 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF505202
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Jess EnsollNorth West Junior Squad209937
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Lucy GibsonNorth West Junior Squad224883
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Anna HarrisNorth West Junior Squad203117
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Stella HolmboeIL Tyrving191265
Iris HolstIL Tyrving181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Caitlin IrvingNorth West Junior Squad222707
Malene JebsenHeming Orientering506802
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Ea LunøeNydalens SK502930
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Lily ReganNorth West Junior Squad222550
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Oda ScheeleNydalens SK501067
Ellie SimmondsNorth West Junior Squad222708
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Rosie SpencerNorth West Junior Squad156869
Merryn StangroomNorth West Junior Squad94261
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Carys ThomasNorth West Junior Squad70579
Pia Young VikNydalens SK502698
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023

D 17-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zoe GrahamNorth West Junior Squad210795
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Hannah HateleyNorth West Junior Squad208947
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Niamh HunterNorth West Junior Squad221364
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Marie LilandNydalens SK500589
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anna ListerNorth West Junior Squad71174
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ada WulfsbergNydalens SK501377

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689
Carolyn HindleNorth West Junior Squad220887
Marion HuberNydalens SK226171
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Marte NarumNydalens SK200006
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britta FismenFossum IF79825
Linda FredhOK Moss506342
Anne RusteLillomarka OL197515
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Katja MjøsundNydalens SK413234
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Bodil NordenströmFossum IF191346
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Lynne ThomasNorth West Junior Squad83074
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Eldri HoloFossum IF193878
Nina Elise JørgensenNittedal OL503973
Ida SyversenRøyken OL500585
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Deborah GoodwinNorth West Junior Squad71165
Toril HallanLillomarka OL180923
Linda HanssenØstmarka OK203515
Kjersti HovFossum IF506132
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL201980
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Kjersti RønningHamar OK480289
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Sue RoomeNorth West Junior Squad69405
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Toril RiddervoldHeming Orientering500279
Gillian Rowan-WildeNorth West Junior Squad71031
Inger SkaugOppsal Orientering191388
Kjersti ThoStabæk IF87564

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav GrevstadFossum IF225121
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Jakob Refvem KolderupIL Koll
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Rasmus MjøsundNydalens SK66591
Ole Jacob MyklebustIL Koll223486
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Theo Winsents SæterNydalens SK195570
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Linus MjøsundNydalens SK202161
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OK

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Bernard HandstangerKolbotn og Skimt OL
Simen Rønning JohansenMåren OK208158
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Harald MansaasFet OL225522
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL204603
Oliver NilsenFossum IF213244
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Simen HøyerFossum IF205543
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 15-16 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Andreas GjetangerMåren OK197814
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Joe HuddNorth West Junior Squad500601
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Finlay JohnsonNorth West Junior Squad239021
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenIL Tyrving213389
Daniel ListerNorth West Junior Squad222646
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Harry O'DonovanNorth West Junior Squad222604
John OtterleiØstmarka OK179410
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Charlie RennieNorth West Junior Squad72089
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Elias StubberudNydalens SK500557
Joe SunleyNorth West Junior Squad239022
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Elia ThorvikNydalens SK181021
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Henrik WoldeneFossum IF411520
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 17-18 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Audun BerganNydalens SK501605
Ben BreezeNorth West Junior Squad209930
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Ben GoodwinNorth West Junior Squad184529
Joe GoodwinNorth West Junior Squad211058
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Zac HuddNorth West Junior Squad239157
Isak JonssonNydalens SK502695
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
James McCannNorth West Junior Squad83076
Louis MorrisNorth West Junior Squad62023
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Alexander O'DonovanNorth West Junior Squad222670
Harry ScottNorth West Junior Squad222706
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Francis Smith-WardNorth West Junior Squad239024
Daniel SpencerNorth West Junior Squad222642
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Alastair ThomasNorth West Junior Squad222668
Lars Young VikNydalens SK204299
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas LilandNydalens SK202201
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Karl FremstadIL Tyrving211281
Erling HjermstadFossum IF190677
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Matthias KyburzIL Tyrving219116
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Henry McNultyNTNUI220185
Einar MelsomFossum IF183652
Asgeir MjösundNydalens SK202096
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Anders NordbergNydalens SK181232
John OckendenNorth West Junior Squad70634
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Morten FismenFossum IF229713
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Inge LindsethNydalens SK502771
Johan MichelsenFossum IF500153
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Anders StorbratenBækkelagets SK483387

H 45- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Harald BakkeFossum IF89475
Tor BrennaNittedal OL160438
Ulf BrennaHeming Orientering154913
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Christian GløgårdNittedal OL500396
Kyrre GranFet OL180192
Anders GrevstadFossum IF179949
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Johan JebsenHeming Orientering204665
Atle PedersenFossum IF204617
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Holger SchlaupitzIL GeoForm219304
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Frode StrislandFossum IF229636
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Espen WigaardOppsal Orientering502092

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Anders FlågenHeming Orientering154241
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Christian GrotnesIL Tyrving221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Lars HeggelundLierbygda OL167100
Simon HunterNorth West Junior Squad222599
Fredrik HøyerFossum IF205548
Håkon JendalFossum IF214746
Are KristiansenIL Tyrving502380
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Terje MelsomFossum IF183681
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Øystein RappRaumar Orientering187318
Iain Smith-WardNorth West Junior Squad79882
Vidar StrandLierbygda OL169008
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter AntonsenNydalens SK191587
Bjørn BakkevigHeming Orientering412975
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Sindre LangaasNydalens SK203666
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Jarand RystadHeming Orientering97993
Per SlungaardIL Tyrving502443
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Roy GjerdingOK Moss504397
Harald HoviSkien OK239501
Sören JonssonNydalens SK224523
Per Hermann KrøgerNydalens SK226133
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Per OsenVestre Akers SK197509
Egil RundbergetNydalens SK157483
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Richard TileyNorth West Junior Squad70245

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Petter NæssOppsal Orientering506677
Martyn RoomeNorth West Junior Squad72293
Arne TesliIL Koll221484
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Geir ArnesenBærums Skiklub220673
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Trond FeiringHamar OK202135
Helge LyeIL Tyrving219198
Terje MalmHamar OK206901
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Thor PalmgrenHalden SK98612
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Erling TidemannLommedalens IL168119

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Per MeilandLommedalens IL214982
Iver RognstadHadeland OL67785

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans LarsenRaumar Orientering487955

Direkte A lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Malin EijsinkNydalens SK197922
Øyvind HelmersenFet OL201988
Espen JernbergNydalens SK211283
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Bjørn WangensteenLillomarka OL66844
Jan Øyvind WoldeneFossum IF411538

Direkte A kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Roger BirkelandFossum IF201955
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Andreas HuberHamar OK211653
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Mone NastadNotodden OL207422
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Ram RayamajhiOppsal Orientering506139
Trygve RognstadHadeland OL179970
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Judit BanfiÅs-NMBU Orientering234194
Raymond BerntzenFet OL225524
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Hildegunn GrønsethFossum IF225132
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Kari LundNittedal OL158240
Lotta MyhreIL Koll224718
Merete SaugestadNydalens SK208139
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Pål WinsentsNydalens SK

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering504047
Nina WoldeneFossum IF

Annonser

IOF Eventor