Påmeldte deltakere til 2-Mila

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2-Mila
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 15 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 83 påmeldte deltakere.

2-mila Herrer (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Stein H. HagenFossum IF206289
Christian HolmboeIL Tyrving211365
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Harald KalagerNTNUI500532
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

2-mila Damer (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Ina MartiniAsker Skiklubb502246

Mila Herrer (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb152220
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb176981
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Vidar StrandLierbygda OL169008
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806
Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb504519
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Mila Damer (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Stella HolmboeIL Tyrving191265
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

Halvmila - B (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Erik HøivoldKongsberg OL213636
Majken KorsagerAsker Skiklubb500582
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Sølvi MartiniAsker Skiklubb207594
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083
Inge WestlyAsker Skiklubb205531
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

Engelsk mil (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Ask Felland SætnanFossum IF211804

Annonser

IOF Eventor