Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Camp Norway - Økt 4 i Brevik

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Camp Norway - Økt 4 i Brevik
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 5 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

D 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Oda ScheeleNydalens SK501067

D 17-20 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Maren NorderudIL Tyrving502350
Dina ReitanFreidig206043
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Malin SandstadFreidig504681
Tale StrandKongsberg OL158096
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti500306
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Ingeborg EideByåsen IL199727
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Runa FremstadLarvik OK216870
Maren GrandeFrol IL160101
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jo ShepherdHalden SK85408
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

H 13-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281

H 17-20 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Peter GisholtFossum IF198904
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Jonas GrønliFreidig215144
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Sindre R HoltHedrum OL221384
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Vegard KittilsenFreidig504704
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Jo Even KolstadFreidig179917
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Einar MelsomFossum IF183652
Skjalg NysæterSkien OK501323
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig203586
Tord StrandKongsberg OL183842
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering73948
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Tom KristensenLarvik OK177539
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

Annonser

IOF Eventor