Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til IvarOløpet KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: IvarOløpet KM sprint
Arrangørorganisasjon: IL Tyrving
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 356 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte HopsnesFossum IF3959764
Herman Finstad LandIL Tyrving
Erlend MyhreIL Tyrving211992
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Iver StavlandIL Tyrving213489
Bernhard WaastadFossum IF228538

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF3806700
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Johanna WidmaierFossum IF
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

D 13-14 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergIL Tyrving3631678
Eileen BjanesIL Tyrving3665163
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Vida Helland-HansenIL Tyrving3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF3807005
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tuva HøyerFossum IF3934593
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Sara MartiniAsker Skiklubb
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Sigrid NermoenØstmarka OK3830726
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Iris HolstIL Tyrving3632163
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Julie MeinickeIL Tyrving3638012
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Silje SlungaardIL Tyrving
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3951308
Pia Young VikNydalens SK3656352
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 17-18 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Bakken UlsethNydalens SK3985223
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Carmen DirroMåren OK3955069
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Marie LilandNydalens SK3883089
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Anniken Helland-HansenIL Tyrving3399854
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Maren Oline ThomAsker Skiklubb
Margrethe WisløffAsker Skiklubb
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

D 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BergeIL Tyrving504508
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Marianne DæhliNydalens SK3618022
Elise EgsethNydalens SK3667599
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Gunhild Rogne HallandNydalens SK3622560
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Tone E LyeNydalens SK3710910
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Louise OramBækkelagets SK3788544
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Ida TiltnesIL Tyrving3868874
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Mai WatsonBækkelagets SK

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK
Marit Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Elin KallesonOppsal Orientering
Kristine KolshusOppsal Orientering
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Siri StørmerNydalens SK3816808
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anne DahlNydalens SK3741006
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Eldri HoloFossum IF3962446
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
Anne MadslienNydalens SK3818739
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Runa SkyttersæterHeming Orientering3869906
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3385135

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL3668514

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Erlend BakkeFossum IF3960986
Olaf Blom-HagenFossum IF
Lavrans HirschIL Tyrving
Magnus Flydal JenstadFossum IF212370
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Einar Dalsegg NetlandFossum IF213274
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Henrik NybergAsker Skiklubb
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Erlend SommerheinFossum IF
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Anders Vik VierliFossum IF225298
Rasmus Vik VierliFossum IF225283
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H 13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211738
Jonas HickenIL Koll3961869
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL
Oliver NilsenFossum IF213244
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Vilmer NybergAsker Skiklubb
Mathias NyhaugAsker Skiklubb
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Fridtjof ReuschHeming Orientering
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

H 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192755
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Marius BakkeFossum IF3962081
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erlend BørliFossum IF3682663
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Sindre GisholtFossum IF
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Simen HøyerFossum IF3934593
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Christoffer SlettenRaumar Orientering
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Peter GisholtFossum IF3869567
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3813581
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Andreas RambergØstmarka OK3852639
Emil StørmerFossum IF3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lars Young VikNydalens SK3656881
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017

H 19-20 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3983145
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Tarjei HoloFossum IF3388733
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving3947553
Lukas LilandNydalens SK3572799
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Christian MichelsenOK Pan Århus
Jan Erik NaessFossum IF3507647
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Jostein TandbergNydalens SK3880846
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3961216

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Karl FremstadIL Tyrving3598547
Håvard HagaNydalens SK3782182
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Einar MelsomFossum IF3701208
Martin NilssonLillomarka OL3676988
Thomas NipenBækkelagets SK
Torgeir NørbechIL Tyrving3868874
Joakim Blix PrestmoWing OK3699550
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Matthew SpeakeBækkelagets SK3618659
Ove SætraHadeland OL3942893
Morten TangenOK Moss
Anders VisterNydalens SK3597804
Vegard ØlstadBækkelagets SK3946571

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF3964939
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Torstein HoleNydalens SK3960960
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Anders NorlingNydalens SK3884061
Arild NyhaugAsker Skiklubb3950433
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348

H 50- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Stein BlomsethLillomarka OL
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK3632411
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Einar GisholtFossum IF3777638
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Morten KarlsenMåren OK3985371
Hallvard KorenOK Moss3777703
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Stein MellaOppsal Orientering
Thor MellaOppsal Orientering
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Børge PedersenNydalens SK3885134
Bent SkatvedtRaumar Orientering3636958
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Per Ola UlsethNydalens SK3984341
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL
Nils HæstadFossum IF191375
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Bård NatvigNittedal OL3962511
Per SchancheAsker Skiklubb3883691

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607

Direkte C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob Finstad LandIL Tyrving
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Elias MolundIL Tyrving
Magnus MolundIL Tyrving
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Peter Telle-HansenIL Tyrving

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BjørnskauKlubbløs
Kine DirroMåren OK3950094
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018