Påmeldte deltakere til Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: søndag 15 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

Herrer 15km (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Andreas BarstadÅrvoll IL187155
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Øystein BergÅrvoll IL
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Endre HagelundLillomarka OL500913
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Atle PedersenFossum IF204617
Per Martin RørvikKlubbløs207861
Holger SchlaupitzKlubbløs219304
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Harald SørensenLillomarka OL501271

Herrer 10km (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Erik BorgIL Koll402917
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Magne BrekkeNydalens SK487948
Tormod BøeVBIL501470
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Tobias EspedalNydalens SK501469
Yngve FinkenhavnNittedal OL214857
Anders FlågenHeming Orientering411539
Odin GramstadVBIL144111
Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL
Uno HanslienKlubbløs221317
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Jan Fredrik HelgakerVBIL181559
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tor HenriksenÅrvoll IL204689
Ove HildrumLillomarka OL181295
Eivind HoffIL Tyrving221325
Petter JennisonKlubbløs
Are KristiansenIL Tyrving502380
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Sindre LangaasNydalens SK203666
Ove MartinsenHauketo IF199744
Johan MattssonLillomarka OL80512
Arne MichelsenLillomarka OL206557
Olav NedrelidOppsal Orientering483388
Peter NylundHaugerud IF502485
Harald RikheimKlubbløs186200
Per SandbergNydalens SK181026
Erik SauarIL Koll1542430
Rune ScheeleNydalens SK207658
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

Herrer 4km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Øystein MelbyVang OL84213

Damer 15km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Merethe AndersenKlubbløs100060
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886
Trude FixdalIL Koll190628
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Trine OldernesLillomarka OL168298
Brita Opheim SauarIL Koll154248
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

Damer 10km (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah AriansenKlubbløs213388
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Gro EllegaardVang OL84212
Hege FeiringIL Tyrving186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL186272
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Vibeke HøstLillomarka OL186276
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Lene Anett KillingmoOK Øst216580
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Cristina LuisNydalens SK170785
Anne MadslienNydalens SK500059
Kari MadslienNydalens SK201959
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Liv PaltielKlubbløs236441
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Merete RørvikLillomarka OL204205
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Oda ScheeleNydalens SK501067
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Hege WangLillomarka OL503668

Damer 4km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malene BerstadHeming Orientering191354
Paula BerstadHeming Orientering480250
Sharon BroadwellIL GeoForm217033
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Sigrid NermoenØstmarka OK212419

Annonser

IOF Eventor