Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 805 påmeldte deltakere.

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF3806700
Johanne Terland GundersenHeming Orientering
Martine Arntzen HaugØstmarka OK
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering
Ingrid LestebergKongsberg OL
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Juni Hagelid NorheimNydalens SK3832482
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering3962412
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF3960986
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Olaf Blom-HagenFossum IF
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK3815461
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gabriel SolemOppsal Orientering
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Sondre Tandberg ØhrnIL Koll
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 13-16 (88)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Mari AarsethNydalens SK3522380
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3466192
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mille Baastad BergIL Tyrving3631678
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Tiril Ebon EspedalNydalens SK3885605
Stine FosseNydalens SK3657863
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Signe HoloFossum IF3807005
Iris HolstIL Tyrving3632163
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving3631009
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Julie MeinickeIL Tyrving3638012
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK3830726
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3965019
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3962073
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Luciana Maria SvadsMåren OK
Malin SveenBækkelagets SK203663
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Berthe TesloHadeland OL3644499
Gunde TumelionisFossum IF228473
Oda Isnes TyseEiker OL3679081
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3962909
Pia Young VikNydalens SK3656352
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H 13-16 (100)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Mathias AxelsonEiker OL3685815
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb
Marius BakkeFossum IF3962081
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3964426
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Rasmus BerglundRingerike OL1355
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Erlend BørliFossum IF3682663
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952736
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Brage FosstveitRaumar Orientering
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Simen GammelmoHadeland OL3659695
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Kidus Abiy GirmaIL Koll
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Emil Solan GorsetHadeland OL3636040
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK
Jonas HickenIL Koll3961869
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Emil HuuseØstmarka OK212171
Simen HøyerFossum IF3934593
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Magnus JystadØstmarka OK3813748
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Gard LaeskogenRingerike OL1356
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Oliver NilsenFossum IF213244
Kristoffer NomelandØstmarka OK
Ole Martin NomelandØstmarka OK
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Anders Næss-UlsethHeming Orientering
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
John OtterleiØstmarka OK3813904
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Andreas SandernesØstmarka OK
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering3693066
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Christoffer SlettenRaumar Orientering
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK3631900
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering3718137
Elia ThorvikNydalens SK181021
Simen VågeAsker Skiklubb3384930
Jonas WilsbergNydalens SK3829231
Henrik WoldeneFossum IF3616406
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

D 17- (107)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Julie Hilland AndersenHalden SK
Karoline AndersenIL Tyrving
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving
Synnøve AustefjordKlubbløs
Frida Bakken UlsethNydalens SK3962024
Marianne BakkenNydalens SK3884392
Jenny BaklidKonnerud IL3964400
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Ingrid BergeIL Tyrving
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving
Ingvild BjørheiNTNUI
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Ingeborg BlumerKlubbløs
Eline BryneHeming Orientering3638640
Marte ChristensenOppsal Orientering
Åsne Daling NannestadRøyken OL234926
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Carmen DirroMåren OK
Marianne DæhliNydalens SK3618022
Malin EijsinkNydalens SK3780772
Elin EkebergIL Tyrving
Ragnhild Stamer EkerholtKlubbløs
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3208816
Katherine EstepKonnerud IL3962628
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000
Åsa FranzenIL Tyrving3412178
Stine FrossdalOslostudentenes IK
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Marita Lilja GrønhovdModum OL
Gunhild Rogne HallandNydalens SK3622560
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving3696994
Ragnhild Christin HansenKlubbløs
Hanne HaugerudKlubbløs3625233
Ida Karine HelmersenFet OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Vigdis HobølOppsal Orientering3959954
Christine HoenEiker OL3680501
Linn HokholtIL Tyrving3597572
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Marion HuberNydalens SK3809480
Iliana IlievaHalden SK3693850
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Andrea Vild JødalBækkelagets SK3963543
Lisa JørandliNOBIL
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Lene Godager KaasBækkelagets SK3778750
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3623527
Pernille KatlaFossum IF3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Agnes LeoHalden SK
Marie LilandNydalens SK3883089
Berit-Kristine LimaOslo Politis IL3089893
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Ane LodgaardRaufoss IL Orientering3964863
Katrine LodgaardØstmarka OK
Cristina LuisNydalens SK3505039
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Marianne LøvåsNidarøst OK3961356
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448
Silje MorlandstøEiker OL3680519
Toril NesNydalens SK
Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving
Thea Fjogstad NielsenKlubbløs
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Louise OramBækkelagets SK3788544
Anne Marthe PeveriEiker OL3681384
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering3887130
Tomine Lysaker SandenEiker OL3567575
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Martha Kalvig SkoganNydalens SK3778727
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering3886470
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Yvonne SvendsenIL Tyrving
Kirsten Marie SøvdeKlubbløs
Ida TangenNydalens SK
Ida TiltnesIL Tyrving3868874
Anna Isnes TyseEiker OL3680758
Mariann UlvestadBækkelagets SK3964988
Ingrid UrsethVingelen IL
Tonje VassendNTNUI3587961
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK
Tora VollsetHeming Orientering
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Ragne WiklundNydalens SK3869583
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

H 17- (90)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Vegar ArnesenIndre Østfold OK
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3959731
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Tim Langø BergKlubbløs3959913
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Mats ByfuglienKlubbløs
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm3678307
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Simen ElvhaugRaumar Orientering3962818
Øyvind EngerNydalens SK3597754
Gunnar A FiskumIL Tyrving3619483
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Mardon Elias FossKongsberg OL
Svend Sondre FrøshaugBækkelagets SK
Jeff GeudensKlubbløs
Peter GisholtFossum IF3869567
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
David GottfridssonLillomarka OL3883220
Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb
Christoffer GryttenFlekkefjord Sykkelklubb
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Sondre Sande GullordNydalens SK3731288
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL3869591
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Åsmund HugoKlubbløs
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
Kristoffer JacobsenIL Tyrving3815735
Isak JonssonNydalens SK3602398
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving3401817
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering3652401
Donatas KontautasOK Moss3962982
Sjur KvadsheimKlubbløs
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Petter Vangen LunåsmoTynset IF
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Stepan MudrakStora Tuna OK
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Håvard MyhreBækkelagets SK
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Matthew NgOslostudentenes IK
Thomas NipenBækkelagets SK
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194
Lukas PetersonIFK Umeå
KyongSa RiNydalens SK3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering3880507
Thomas RuudOppsal Orientering
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331
Frank SandbergFlyfemkamp
Thomas SchiveBækkelagets SK
Martin SchälliBækkelagets SK3780459
Ivar SeierstadIL GeoForm
Jan ShanelNydalens SK3942091
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb3598208
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Håkon SturødNydalens SK3830924
Emil StørmerFossum IF3781820
Ove SætraHadeland OL3942893
Morten TangenOK Moss3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3961216
Vetle TveitenKlubbløs
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering158052
Lars Young VikNydalens SK3656881
Adam WanekOK Lokomotiva Pardubice
Are WigaardOppsal Orientering3626850
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK

D 40- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3884111
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Monica BerglundRingerike OL1354
Heidi BjordalOppsal Orientering3964293
Kine DirroMåren OK
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Hege FeiringIL Tyrving3880754
Britta FismenFossum IF
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Cathrine FrydenlundNydalens SK3868353
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Vera HalsaaAsker Skiklubb
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK3832201
Katrine HolenØstmarka OK
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Kristin Stubban HygenØstmarka OK
Marit InngjerdingenHeming Orientering
Siv Susanne JystadØstmarka OK3813581
Elin KallesonOppsal Orientering
Kristine KolshusOppsal Orientering
Cecilie Christin KvermeFossum IF3715489
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF3520210
Anne Guro NøklebyRingerike OL1352
Ping OuyangØstmarka OK
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Kristine RomørenFossum IF
Anne RusteLillomarka OL3883709
Jorun RuudAsker Skiklubb
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL501224
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Nora SkauenIL Tyrving
Katrine SolbakkenIL Tyrving
Anne Borgen SturødNydalens SK3641206
Siri StørmerNydalens SK
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Beate UndebergetOppsal Orientering3869542
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Sigrid Melander VieFossum IF
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3883972
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering

H 40- (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Jostein AndersenNydalens SK3883618
Harald BakkeFossum IF3964939
Frode BakkehøiØstmarka OK
Lars BerglundRingerike OL1353
Raymond BerntzenFet OL
Audun BjerknesMåren OK3846482
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxIL Tyrving
Lars Christian BråtenHeming Orientering
Haakon DolvenAsker Skiklubb
Michael DähnnNydalens SK3887247
Morten FismenFossum IF3885522
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Vidar GjelstadOppsal Orientering
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Kyrre GranFet OL3883626
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Charles HalaasFossum IF3883683
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3962891
Olav HasaasFossum IF3632999
Øyvind HaugØstmarka OK
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Morten HelminsenFredrikstad SK
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Christian HolmboeIL Tyrving
Jens Christian HolstIL Tyrving
Espen JernbergNydalens SK211283
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK3887098
André JægtvikKonnerud IL
Eirik JørgensenIL Tyrving3708575
Tom KristensenLarvik OK
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Ola LestebergKongsberg OL
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Stig MellingRingerike OL1351
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Trond MyhreFossum IF3776077
Peder NatvigIL Koll3645694
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Kristian Bernhard NilsenFossum IF3964509
Ola NilsenOppsal Orientering
Anders NorlingNydalens SK3884061
Arild NyhaugAsker Skiklubb
Aksel OlsenAsker Skiklubb
Øystein RastadAsker Skiklubb3803459
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Knut SaxhaugRaumar Orientering
Roar SaxhaugRaumar Orientering213662
Bent Erik SkaugOppsal Orientering3621513
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering3852282
Torgeir SkjønhaugFet OL
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Anders StorbratenBækkelagets SK
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL
Atle StrømHedrum OL3963246
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK
Snorre VegganOppsal Orientering
Sigve VågsnesOppsal Orientering3617578
Morten WettergreenFossum IF504085

D 50- (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Anne-Grete AustadRaumar Orientering3620911
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving3884368
Berit BergeIL Tyrving3052321
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb
Trude FixdalIL Koll190628
Åshild FlatebakkenIL Tyrving3885225
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL3962032
Anna GöhlmanIL Tyrving3885506
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Eldri HoloFossum IF3962446
Maria JonssonNydalens SK3561495
Torild JørgensenØstmarka OK3622966
Lene KinnebergRaumar Orientering3834884
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
Bente LandmarkFossum IF3781226
Eirin LodgaardByåsen IL3964947
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Heidi MyklemyrEiker OL3644655
Magnhild T. MølnvikFossum IF3960689
Ingunn NakkimBækkelagets SK
Ingrid NermoenØstmarka OK3813557
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb
Anne Kristine NorderudIL Tyrving3883121
Sidsel NørstebøIL Tyrving3881174
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL3945854
Ingrid Eide RappRaumar Orientering
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Solveig SikkelandIL Tyrving3884020
Kjersti SkantzeIL Tyrving3885704
Runa SkyttersæterHeming Orientering3869906
Toini SkyttersæterKonnerud IL3394392
Jartrud SteinsliØstmarka OK3780319
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK
Helena StubberudNydalens SK3834819
Maria TorgersenBækkelagets SK3782000
Alix Young VikNydalens SK
Hege WangLillomarka OL3962438
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3611837
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678

H 50- (87)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Arild AndresenFossum IF3565124
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Harald AulieIL Koll
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Lars BaklidKonnerud IL3382678
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Kjetil BjørloHalden SK
Tormod BøeVBIL3702511
Håvard ChristiansenKlubbløs
Guttorm L EggeOslostudentenes IK
Egil EideIL Tyrving
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Roar FjeldboSandefjord OK3961919
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Lars FremstadLarvik OK
Joachim FribergIF Hagen
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Einar GisholtFossum IF3777628
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL3883105
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Knut Edvard HellandØstmarka OK
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Eivind HoffIL Tyrving3948957
Øystein HoloFossum IF3781697
Fredrik HøyerFossum IF3962362
Ole IngesenSarpsborg OL
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering3869732
Harald IweIL GeoForm
Håkon JendalFossum IF3885985
Hans JevanordFossum IF
Christian JomaasFossum IF3886512
Frode KamsvågIL Tyrving
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL
Morten KarlsenMåren OK3780681
Tore KjølsethNydalens SK
Arne KongsnesOppsal Orientering
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Bent Sande KvermeFossum IF3674967
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Trond LundIL Tyrving3504107
Johan LundeIL Koll
Einar LunøeNydalens SK
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Stein MellaOppsal Orientering
Terje MelsomFossum IF3499365
Jørn MjøsterØstmarka OK3813052
Tore MyhrvoldFossum IF68491
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3962644
Are NjåsteinIL Tyrving3597663
Peter NylundHaugerud IF502485
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Børge PedersenNydalens SK3885134
Roar PedersenOppsal Orientering3712765
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering3637758
Christopher SchiveOK Moss
Bent SkatvedtRaumar Orientering3636958
Per SlungaardIL Tyrving
Tom SlungaardHeming Orientering212662
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Helge StubberudNydalens SK3834447
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Arne TorgersenBækkelagets SK3781986
Paul TorvundOslostudentenes IK79101
Jo Ulltveit-MoeIL Koll
Per Ola UlsethNydalens SK3960093
Henrik VaageBækkelagets SK3782646
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Ottar WiklundNydalens SK3886330
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette HallénNydalens SK3482809
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering
Nina KolbergIL Tyrving159520
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Sirpa LiljaModum OL
Elle M. MelbyeHeming Orientering3887270
Randi NilstadIL Tyrving
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

H 60- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK
Terje AntonsenRaumar Orientering
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Tom EidsetherRaumar Orientering
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Reidar FossumAsker Skiklubb
Bjørn GrindeOslostudentenes IK3780350
Øyvind GylverAsker Skiklubb
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Rune HultgreenOppsal Orientering183677
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Nils HæstadFossum IF3781333
Einar JensenNydalens SK3777729
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss
Ove MartinsenHauketo IF
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695
Øivind MyhreKongsberg OL
Bård NatvigNittedal OL3962511
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Alf PettersenIL Tyrving
Ivar RefslandIL Tyrving3883055
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Don SkantzeIL Tyrving3162682
Torgeir StenstadOppsal Orientering
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3963006

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF
Berit SaxhaugRaumar Orientering
Kjersti ThoStabæk IF

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Roar BjordalOppsal Orientering
Leif BråtenHeming Orientering3963253
Eldar BørsumBækkelagets SK3780301
Trond FeiringHamar OK3964996
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Jørgen HolmboeIL Tyrving3778909
Dan Erik KallesonOppsal Orientering
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Terje MalmHamar OK3963311
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL
Per OngstadKlubbløs
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Lars SaxhaugRaumar Orientering
Barrie SpeakEbor3880358
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL3960853

H Bedrift (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlatøyKlubbløs
Jostein Bø FløystadKlubbløs
Jan Fredrik HelgakerVBIL
Terje Wiig MathisenOpen iT3778594
Lars Christopher OlsenOppsal Orientering79991

D Rekrutt (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BakkehøiNydalens SK
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Cecilie HamnesKlubbløs
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering
Charlotte HopsnesFossum IF3959764
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orientering
Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IK3013620
Tiril MyklatunIL Tyrving
Josefine Oraug RyghNydalens SK
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Martine Elen RieckRaumar Orientering
Maylen RieckRaumar Orientering
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Thea TlstovicOppsal Orientering3806676
Maja WilsbergNydalens SK3962404
Kristine WoldeneFossum IF

H Rekrutt (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb
Isak AndersenNydalens SK
Lars August FjellheimIL Koll
Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orientering
Aksel Nissen HellerudIL Koll
Thomas Nissen HellerudIL Koll
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Daniel William Ridder KronbergRaumar Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Trygve MyhrvoldFossum IF
Ole Jacob MyklebustIL Koll3964301
Karl Oraug RyghIL Koll
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Per Taje SkeieRaumar Orientering
Alfred TeigNydalens SK
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Tristan ZainalOdal OL - Orientering
Simen ÅnensenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor