Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 19 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 478 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak AndersenNydalens SK
Ingebjørg BergeRaumar Orientering
Johanne BergeRaumar Orientering
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Sivert Høilund DragsethFet OL213463
Linne EversKlubbløs240337
Solveig EversKlubbløs225659
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering223929
Maren Julie FinstadRaumar Orientering223651
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Unni GlomnesRaumar Orientering225463
Sondre Høilund DragsethFet OL213368
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Håkon LynneRaumar Orientering
Elias MolundIL Tyrving71545
Oda Amrud PedersenOppsal Orientering225199
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Solveig Ruud TednesØstmarka OK223667
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Jonas Kortner VogtØstmarka OK216981
Martin Aas ØdegårdKlubbløs60623
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

D -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212017
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Silje Andresen SkotteFossum IF225571

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL213190
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

D 13-14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstIL Tyrving192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 15-16 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Mari BrendeFossum IF505202
Jess EnsollNorth West Junior Squad209937
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Lucy GibsonNorth West Junior Squad224883
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Anna HarrisNorth West Junior Squad203117
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Iris HolstIL Tyrving181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Caitlin IrvingNorth West Junior Squad222707
Malene JebsenHeming Orientering506802
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Ea LunøeNydalens SK502930
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Lily ReganNorth West Junior Squad222550
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Oda ScheeleNydalens SK501067
Ellie SimmondsNorth West Junior Squad222708
Rosie SpencerNorth West Junior Squad156869
Merryn StangroomNorth West Junior Squad94261
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Berthe TesloHadeland OL502452
Carys ThomasNorth West Junior Squad70579
Pia Young VikNydalens SK502698
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL197023

D 17-A kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BjordalOppsal Orientering89470
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520
Runa KallesonOppsal Orientering222301
Barbara KaroliSentrum OK39593
Katrine Finstad LandIL Tyrving92132
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Kjersti Melander OftenNydalens SK80587
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Sigrid Melander VieFossum IF228272

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zoe GrahamNorth West Junior Squad210795
Hannah HateleyNorth West Junior Squad208947
Niamh HunterNorth West Junior Squad221364
Anna ListerNorth West Junior Squad71174

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Carolyn HindleNorth West Junior Squad220887
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Randi HøilundFet OL213223
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Paula BerstadHeming Orientering480250
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringIL Tyrving186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Bodil NordenströmFossum IF191346
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Nora SkauenIL Tyrving182125
Siri StørmerNydalens SK204745
Lynne ThomasNorth West Junior Squad

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DahlNydalens SK192454
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Else GrandalIL Tyrving180139
Eldri HoloFossum IF193878
Nina Elise JørgensenNittedal OL503973
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Deborah GoodwinNorth West Junior Squad71165
Linda HanssenØstmarka OK203515
Kjersti HovFossum IF506132
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi NilstadIL Tyrving222047

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sue RoomeNorth West Junior Squad
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Gillian Rowan-WildeNorth West Junior Squad

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Olav GrevstadFossum IF225121
Age KristvikFossum IF225307
Per Magnus LynneRaumar Orientering224998
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Magnus MolundIL Tyrving213376
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Nikolai TesloHadeland OL204702
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Nils Aas ØdegårdFossum IF228487

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
Jørgen LerFet OL213368
Even LienGjø-Vard OL187269
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Sigmund ØlstadFet OL213162
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931

H 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Jonas HickenIL Koll223655
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Harald MansaasFet OL225522
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263

H 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even EnghRaumar Orientering213652
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Simen HøyerFossum IF205543
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering213662
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 15-16 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Erlend BørliFossum IF504152
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Håvard GundersenRaumar Orientering211984
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Joe HuddNorth West Junior Squad500601
Finlay JohnsonNorth West Junior Squad239021
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenIL Tyrving213389
Daniel ListerNorth West Junior Squad222646
Harry O'DonovanNorth West Junior Squad222604
John OtterleiØstmarka OK179410
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Charlie RennieNorth West Junior Squad72089
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Elias StubberudNydalens SK500557
Joe SunleyNorth West Junior Squad239022
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Elia ThorvikNydalens SK181021
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Ram RayamajhiOppsal Orientering506139
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Bjørn WangensteenLillomarka OL66844

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raymond BerntzenFet OL225524
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Jarle RogndokkenFet OL207832
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DragsethFet OL137170

H 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ben BreezeNorth West Junior Squad209930
Ben GoodwinNorth West Junior Squad184529
Joe GoodwinNorth West Junior Squad211058
Zac HuddNorth West Junior Squad239157
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
James McCannNorth West Junior Squad83076
Louis MorrisNorth West Junior Squad62023
Alexander O'DonovanNorth West Junior Squad222670
Andreas RambergØstmarka OK207518
Harry ScottNorth West Junior Squad222706
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Francis Smith-WardNorth West Junior Squad239024
Daniel SpencerNorth West Junior Squad222642
Alastair ThomasNorth West Junior Squad222668
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
John OckendenNorth West Junior Squad70634
Per Melander OftenNydalens SK194465
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Øystein PettersenNydalens SK192639
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Audun BjerknesMåren OK501317
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Christian GløgårdNittedal OL500396
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Sindre LangaasNydalens SK203666
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Johan MichelsenFossum IF500153
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Christian ReuschHeming Orientering194449
Geir ØdegårdNordmarka Skiorienteringsklubb483779

H 50- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Anders FlågenHeming Orientering154241
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Simon HunterNorth West Junior Squad222599
Fredrik HøyerFossum IF205548
Håkon JendalFossum IF214746
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Are KristiansenIL Tyrving502380
Einar LunøeNydalens SK177011
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Stein MellaOppsal Orientering204225
Ivar MølnvikFossum IF501251
Torkjel NesheimIL Tyrving190573
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Svein OtterleiØstmarka OK224118
Iain Smith-WardNorth West Junior Squad
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Svein ThorsbergGrue IL222088
Dag WangLillomarka OL197505
Ottar WiklundNydalens SK190668
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter AntonsenNydalens SK191587
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Claus FritznerNittedal OL212416
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Morten KongsbergIL Tyrving502383
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Johan LundeIL Koll206911
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Peer StiansenNydalens SK89333
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Bo EmilssonOppsal Orientering483008
Petter FureOppsal Orientering239077
Roy GjerdingOK Moss504397
John HofossHadeland OL503035
Alf PettersenIL Tyrving222468
Richard TileyNorth West Junior Squad
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Jan Tore GundersenEidsvoll OL97289
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Peter KlavenessMåren OK501154
Stein NordviElverum OK211173
Martyn RoomeNorth West Junior Squad72293
Arve SmestadLøten o-lag87092
Tor TrøanHadeland OL501084
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Trond FeiringHamar OK202135
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Terje MalmHamar OK206901
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Hans Haug RuudRaumar Orientering157040
Svein SolerødOL Toten-Troll215633

Direkte A (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Helena AxelssonNydalens SK224261
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Espen JernbergNydalens SK211283
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Inge RambergØstmarka OK233493
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

Direkte B (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BrendeFossum IF165993
Randi BudahlFet OL201813
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Lotta MyhreIL Koll224718
Pål MyklebustIL Koll
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510
Trygve RognstadHadeland OL179970
Kristian RyenRaumar Orientering213717
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Odd SlettenRaumar Orientering224125
Kristine ThorsengFossum IF224709
Tale Mæhre TorjussenFossum IF213726
Hege WangLillomarka OL503668

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Harald BakkeFossum IF89475
Håvard BjønnessØstmarka OK187086
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Anders GrevstadFossum IF179949
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Johan JebsenHeming Orientering204665
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Frode StrislandFossum IF229636
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GundersenRaumar Orientering212671
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

Annonser

IOF Eventor