Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 21 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 272 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo
Marie KalgraffRingsaker OK66622
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Elias MolundIL Tyrving71545
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Milla SkålandTrøsken IL202172
Mari Børke SætabergetVang OL
Synne SørliEidskog OL412987
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Anja HoleFørde IL225359
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mathilde OustadLøten o-lag213605

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro MoOL Toten-Troll126639

D 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Carina SveenElverum OK180140
Christina SveenElverum OK180224
Marianne SveenElverum OK170702

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna RenolenWing OK221441

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliNydalens SK221273
Kristine FjeldRingsaker OK92330

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GjessingVang OL181651
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Elianne HanebergVang OL98101
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Ragnhild JetlundVang OL66658
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Yngvild MalmoVang OL66654

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FeiringIL Tyrving186189

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Linda HanssenØstmarka OK203515
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Bente LineIndre Østfold OK190571

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Guri LarssenLillehammer OK312781
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Bodil BerbyTrøsken IL202066
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BjerketvedtTrøsken IL67454
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Torid KvaalFreidig501018
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Mats KalgraffRingsaker OK234063
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Magnus MolundIL Tyrving213376
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Asbjørn LandeEidskog OL212772
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Sverre SandvikHalden SK213208

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Håkon GrønliFørde IL225536
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Thomas KalgraffRingsaker OK223997
Ragnar LandeEidskog OL505675
Tidemann LierIndre Østfold OK225227
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BørliFossum IF504152
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Nikolai RenolenWing OK504504
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar HoleFørde IL206016

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HedlundTrøsken IL202168
Peter NagtzaamHalden SK227507
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Arne SørliEidskog OL176000

H 17-A kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Ole Grini JohansenIL Tyrving500533
Even HaugOL Vallset/Stange191120
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Ola Skage SanderRaumar Orientering505853
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Morten StenbergVang OL238004
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus KvammeOL Toten-Troll223815

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Øystein BakkenLillehammer OK67422
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Simen BordalFossum IF228081
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Haakon IngvaldsenNittedal OL91484
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Tore SandvikHalden SK505270
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Pål StenbergVang OL217007
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Håkon BørliFossum IF191200
Håkon DåsnesVang OL215534
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK84797
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Knut JetlundVang OL66651
Pål JevanordOL Trollo227068
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Eivind LandeEidskog OL500534
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Bjarne KvammeSnertingdal IF Orientering
Jan Ola PedersenVang OL221017
Agnar RenolenWing OK221451
Rune StræteWing OK501009
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SK93907
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Jan Petter HansenIL Gular88722
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Per Arne KarlsenØstmarka OK97848
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Jens Erik MjølnerødHalden SK91161
Stein Arne NegårdVang OL170443
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Per StedjeØstmarka OK221260
Rune TeiglandØstmarka OK97860

H 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
John HofossHadeland OL503035
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Bård NatvigNittedal OL217340
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Arild NordsveenRingsaker OK134643
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Egil RundbergetNydalens SK157483
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Arnfinn SkålandTrøsken IL
Dag SulheimLillehammer OK187130
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Harald ØstbyeElverum OK221167
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK504526
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK211173
Paul SkjakerHadeland OL236303
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Trond FeiringHamar OK202135
Kurt GrønliFørde IL199757
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving174746
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Nils Olav VennevikFreidig497403
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Tormod DahlenRingerike OL211376
Klaus EngenEidskog OL216401
Olav HøiåsVang OL188709
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806
Magnar ØvreåsBotne SK504511

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg BogstrandNittedal OL225208
Anita E. HoleFørde IL501592

Driekte AL (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Anders SkjesetVang OL501416
Torgeir SulheimLillehammer OK505598

Driekte AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøya Hauan AndersenHalden SK93907
Stein H. HagenFossum IF504815
Knut Even HoleFørde IL211179
Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering503974
Lene SandvikHalden SK225073
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri-Anne HauanHalden SK
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696

Annonser

IOF Eventor