Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 19 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 260 påmeldte deltakere.

N-Åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AntonsenRingsaker OK224138
Maren Bleken RudVang OL211885
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo
Marie KalgraffRingsaker OK66622
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Niklas MyklesetVang OL234527
Emma Seline OlsenVang OL
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag213195
Selma Bergseng RindenLøten o-lag213228
Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering400835
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL202323
Håkon Gjessing SkjesetVang OL
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL
Ville Sandstad SkjesetFrol IL
Milla SkålandTrøsken IL202172
Andrine VardebakkenVang OL
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Tuva MyklesetVang OL213472
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Julie VardebakkenVang OL

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Anja HoleFørde IL225359
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Julie MyklesetVang OL213610
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliNydalens SK221273
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Anna RenolenWing OK221441
Kine Sofie SandstadFrol IL80371
Carina SveenElverum OK180140
Christina SveenElverum OK180224
Kaisa SvergjaRaumar Orientering184454
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Elin BergsengLøten o-lag100493
Ingvild GjessingVang OL181651
Ragnhild JetlundVang OL66658
Tone Bleken RudVang OL173480
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering
Margrete GaskiBardu IL205412
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Marianne SveenElverum OK170702

D 55- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Lis DæhliLøten o-lag181113
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Bente LineIndre Østfold OK190571
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Grete Berge OwrenFreidig214816
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
May Jorunn RognlienModum OL505393
Kjersti RønningHamar OK480289
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Siw SolstadIL Tyrving502356
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Berit RøsteRingsaker OK153306
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Torid KvaalFreidig501018
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Mats KalgraffRingsaker OK234063
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Eivind LutnæsHamar OK225202
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Ola DåsnesVang OL188854
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL187269
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Håkon GrønliFørde IL225536
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Thomas KalgraffRingsaker OK223997
Lars LienGjø-Vard OL187270
Tidemann LierIndre Østfold OK225227
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL187978
Simen Olsen KirkevikHamar OK3136

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Vegar HoleFørde IL206016
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Nikolai RenolenWing OK504504
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912

H 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Peter NagtzaamHalden SK227507
Eirik RustadBækkelagets SK
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag501531
Vegard ØlstadBækkelagets SK483040

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HedlundTrøsken IL202168

H 35- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Grini JohansenIL Tyrving500533
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Henrik Bleken RudVang OL145164
Arne RøsteRingsaker OK222068
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

H 45- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Håkon DåsnesVang OL215534
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Stein H. HagenFossum IF504815
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Knut JetlundVang OL66651
Pål JevanordOL Trollo227068
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Agnar RenolenWing OK221451
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Roar SaxhaugRaumar Orientering213662
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Rune StræteWing OK501009
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 55- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SK93907
Herman BakkeLøten o-lag202141
Avle Christen BjørnHamar OK189087
Egil EideIL Tyrving216963
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Kai FunderudLillehammer OK505846
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Erik HaugenRingsaker OK92332
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Morten KarlsenMåren OK400006
Stein KlyveOK Moss64749
Jens Erik MjølnerødHalden SK91161
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arild NordsveenRingsaker OK134643
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Geir OwrenFreidig215196
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Per StedjeØstmarka OK221260
Morten StenbergVang OL238004

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Kurt GrønliFørde IL199757
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK211173
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL236303
Knut SkjesetVang OL185959
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Arne SveenRingsaker OK206196
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Nils Olav VennevikFreidig497403
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Tormod DahlenRingerike OL211376
Olav HøiåsVang OL188709
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Einar StensbyLøten o-lag505805
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Magnar ØvreåsBotne SK504511

Direkte A (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøya Hauan AndersenHalden SK93907
Audun FingarsenElverum OK216838
Yngve FinkenhavnNittedal OL214857
Snorre HansenByåsen IL208638
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Bente HortenVingelen IL203370
Torbjørn LøkkenVang OL505783
Jan Ola PedersenVang OL221017
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Christian SchiveOK Moss207789
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018