Påmeldte deltakere til Skumringskampen løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen løp 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 16 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

H17 Lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Martin Borge HeirFossum IF174826
Morten HeirFossum IF178354
Ståle HeitmannFossum IF500614
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Harald KalagerNTNUI500532
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Svein NygårdLillomarka OL229680
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Stefan RingOK Löftan199548
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Øystein WiggenByåsen IL226114
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D17 Lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

H17 Kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Johnny BråthenLierbygda OL95859
Peter CarlsenSturla, IF207695
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Håkon JendalFossum IF214746
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Vidar StrandLierbygda OL169008

D17 Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine HoenEiker OL192291
Solveig LetmolieEiker OL211356

HD11-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

C Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882

Annonser

IOF Eventor