Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til ROOTS 2-3 september

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: ROOTS 2-3 september
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 2 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

ROOTS (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)
Ole Andre BrandsbergEgersund OK
Markus Andreas BreivoldGanddal IL
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)
Alexander HorpestadEgersund OK
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK
Ingrid LamarkGanddal IL
Øyvind LamarkGanddal IL
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)
Ida MonsenEgersund OK
Thomas Barvik MælandGanddal IL
Alida OftedalÅlgård Orientering
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)
Sindre Skeie PettersonEgersund OK
Synne Skeie PettersonEgersund OK
Julie PuntervoldEgersund OK
Thea Beate PuntervoldEgersund OK
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering
Tobias RøddeGanddal IL
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)
Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb
Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb
Nora SvendsenGanddal IL
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Anna TaksdalGanddal IL
Ole Kristian TaksdalGanddal IL
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)
Andreas Nybak UrdalGanddal IL
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Kristina VollHaugesund IL Orientering
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)
Celina Iversen ÅseEgersund OK

Leder (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Hilde HetlandEgersund OK
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)
Gunnar PettersonEgersund OK
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb

Annonser

IOF Eventor