Påmeldte deltakere til Skumringskampen, finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen, finale
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 23 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Solveig LetmolieEiker OL211356
Oda Isnes TyseEiker OL192560

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

D17- Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604

H17- Lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Lars BerglundRingerike OL504705
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Harald KalagerNTNUI500532
Kjetil KjernsmoSturla, IF501672
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Stefan RingOK Löftan199548
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Tibor VáriSturla, IF209842
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per WiréhnAsker Skiklubb192186
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D17- Kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

H17- Kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Eivind HoffIL Tyrving221325
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Håkon JendalFossum IF214746
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Sveinung RekaaNotodden OL480043

D/H 11-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

Annonser

IOF Eventor